Su Deposu

Su deposu çok çeşitli kullanım alanları ile evlerin ve iş yerlerimizin olmazsa olmazıdır. Fakat su depoları konusunda en büyük sıkıntı özellikle su saklanması amacıyla kullanılan depolarda suyun deponun hammaddesiyle reaksiyona girmesi nedeniyle bakteri oluşumu ve yosunlanma yapması nedeniyle hijyen sorunudur. Son yıllarda hijyen problemini aşma adına su deposunun hammaddeleri çeşitlendirilmiş ve bakıma ihtiyaç gerektirmeyen, hijyenik yeni su depoları üretilmiştir. Fakat herkoşulda periyodik olarak su depolarının bakımının yapılması gerekir.. Tabi bu bakım deterjanlar yada diğer temizleyici maddelerden ziyade , bu işin eğitimini almış kişilerle ve dezenfekte edici kimyasallar ile yapılması gerekir.

Su deposu nedir ne işe yarar biraz bundan bahsedelim.Su deposu adında belli olduğu gibi binalarda iş merkezlerinde vs yerlerde su kesmesine karsı suyu depoladığınız varillerdir.Yandaki resimde gördüğünüz gibi aliminyum variller mevcuttur.Su deposu çeşitleri polyester su deposu, polietilen sudeposu ve mavi dikey su deposudur.

Su depolarımız çok kaliteli malzemelerden üretilmektedir bu yüzden paslanmaz, kir tutmaz, yağlanmaz ve ağır kullanımlara karşıda son derece dayanıklıdır. Bu su depolarının dısında Polyester su deposu,polietilen Su deposu, polyester yatay silindir su deposu,polietilen yatay silindir su deposu,polietilen dört köşe su deposu,politeilen dik silindir su deposu ve özel olarak güçlendirilmiş özel depolar olmak üzere bol çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunlar özel olarak üretilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.