Taha Yelkenci Kimdir ?

Günümüzde artık internet’in geliştiğini ve herkesin bir internet sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Artık gelişen bu teknoloji sayesinde herkesin merak sardığı bir şey var ki oda bir site sahibi olmak ve sürekli içini dökebileceği ya da başka şeyler paylaşabileceği bir platform yaratmak. Son zamanlarda artan web sitesi sahibi olma ve blog açma furyası devam ediyor. Ancak kaliteli blogların çok az olması da malesef yine günümüzün sorunlarından bir tanesi.

Takip etmek istediğiniz blogların kalitesini nereden anlarsınız ? Genel olarak şöyle söyleyebiliriz. İlk bakışta sitenin tasarımı dikkatinizi çeker ve sonrası ise yazdıkları hoşunuza giderse takip etmeye başlarsınız. Genel olarak böyledir aslında.

Bugünde sizlere Taha Yelkenci Kimdir bunu tanıtacağım. Taha Yelkenci tahayelkenci.com adresinin sahibidir. 2006 yılından beri uğraştığı web işlerinde başarılarına yeni şeyler katmak isteyen girişimcilerden bir tanesidir.

Taha gerçek hayatta yaşadıklarını bu kişisel blogunda anlatıyor. Farklı bir blog yazışı var ve bende takip edenlerdenim. Teknolojiye’de ağırlık verdiğini unutmamak gerekir tabiki.

Güncel ve güzel şeylerin paylaşıldığı bu blogu sizlerde takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting