Türkiye : 0 – Hırvatistan : 3 | Ruhsuz Futbolcular !

Dün Türkiye Hırvatistan maçı vardı bildiğiniz üzere. Büyük umutlarla geçtik televizyon karşısına. Dedik biz bu maçı alırız. Alamasak bile direniriz yine vermeyiz. Tüm Türkiye olarak bu sözü hep geçirdik içimizden. Tabi umutsuz olanlar da yok değil. Oğuz Çetinli bir Milli takımı ne kadar desteklemek istemesem de sonuçta Milli Takımımız diyorum. Neyse gelelim konumuza.

Dün o kadar kötü bir oyun vardı ki sahada. Ben hayatım da böyle saçma ve kötü futbol izlemedim. Tabi kendi açımızdan söylüyorum. Hırvatistan milli takımı dakika 30 larda 7 / 3 şutu vardı. Dakika 30 ‘ dan bahsediyorum yahu. Dakika 30 ‘ da 7 şut ve 3 isabetli. Türkiye Milli takımının ise 3/0 ? Böyle saçmalık yok. Böyle saçma sapan oyun anlayışı yok. Hiddink biraz gurur var ise istifasını verir ve Oğuz Çetin i de alıp gider.

Volkan ve Emrenin yaptıkları da unutulmamalı. Sen koskoca Milli Takım taraftarına nasıl küfür edebilirsin ki ? Sana bu  hakkı kim veriyor. Sen milyon dolarları cebine atarken boğazda yalı alırken , küfür ettiğin taraftar 3 kuruşun hesabını yapmakta. Dün saha ‘ nın en iyisi hiç sevmediğim Sabriydi malesef. Keşke herkes Sabri gibi hırslı olsaydı yeteneksiz olsaydı da böyle rezil olmasaydık. Sonuçta Türkiye Hırvatistan maçı 0 – 3 bitti. Umutlar tükendi…

1 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    Tamamen rezalet ötesi, tarifsiz, duygusuz, amaçsız bir futboldu. Federasyonundan futbolcusuna kutluyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting