• Ana Safya
  • Haber
  • Uluslararası Ticaret İçin Danışmanlığın Önemi

Uluslararası Ticaret İçin Danışmanlığın Önemi

Bulgaristan ve Ukrayna’dan ülkemize ceviz getirmek istiyordum. Malum ülkemizde ki ceviz pazarının durumu ortada. İlk bakışta çok büyük kar gözüküyor. Tabi işin içine girdiğiniz zaman tüm resmi yolları da öğreniyorsunuz. Çok uzun bir araştırma dönemim oldu, cevizi yurt dışından aldım ancak ülkemize nasıl sokacaktım? Gümrükten geçerken ne tür vergiler ile karşılaşacaktım? Dışarıdan ürün getirmeye, tüm bu emeğe değer mi derken Ey Türkiye ile karşılaştım.

Bundan evvel araştırmalarım neticesinde her kafadan ayrı sesler çıkıyordu, açıkçası durum böyleyken ciro-kar hesaplamasını da sağlıklı bir şekilde yapamıyordum. Getireceğim cevizlerin vergilendirilmesi, nakliyesi ve ek gümrük vergileri hususunda çok farklı ses vardı. En son profesyonel bir hizmet almak istedim ve doğru adrese geldim. Global Ticaret Danışmanlık hizmeti ile gümrükte ne tür vergilendirilmelere tabi tutulacağımı her şeyin en ince ayrıntısına kadar öğrendim. Sağladıkları profesyonel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim artık ne kadar gidecek ne kadar gelecek küsuratına kadar her şey belli.

Yurt dışından ürün getirecekler ya da uluslararası ticaret ile ilgilenmek isteyenlere bu profesyonel hizmeti kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü yaptığımız çok ciddi ve hataya yer olmayan bir iş. Yapılacak en ufak bir hesap hatasıyla her şey alt üst olur. Bu yüzden Ey Türkiye ile danışmanlık hizmeti almanız, işlerinizin düzgün ve başınızın ağrımaması bakımından son derece önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting