Yeni Doodle: Londra 2012 Ritmik Jimnastik

Londra 2012 Olimpiyatları bu yaz herkesi heyecanlandırmayı başardı. Dev arama motoru Google‘ın da internet tarayıcılarımızın anasayfasını birbirinden renkli ve eğlenceli Londra 2012 oyunları ile süslemesi apayrı bir güzellik oldu.  Futbol, basketbol, boks, voleybol ve daha birçok spor dalında yarışmaların düzenlendiği Londra 2012 olimpiyatlarının bugüne özel Doodle‘ı Londra 2012 Ritmik Jimnastik.

Neredeyse tüm spor dallarını içine alan jimnastik vücudun fiziksel yapısını düzenleme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır. Bunun için herhangi bir spor dalının antrenmanı sırasında ısınma için başlıca jimnastik hareketleri kullanılır. Vücut bu sayede yavaş yavaş spora adapte olacaktır. Konuyu daha farklı yerlere saptırmadan esas konumuza geri dönmek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Özel günleri yansıtma işini Doodle‘lar sayesinde gerçekten iyi başaran arama motoru Google bu defa da işini gerçekten iyi yapmış. Geçtiğimiz 2-3 gün boyunca yine Londra 2012 olimpiyatları ile ilgili Doodle’ları yayınlayan Google, ziyaretçileri eğlendirebilmek açısından HTML5 alt yapılı eğlenceli oyunlar sunmuştu. Bu defa sade bir resim ile karşımıza çıkmayı tercih eden Google’ın bir sonraki Doodle’ına dek görüşmek üzere.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting