Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Posted on

Sevgililer gününde veya her hangi bir özel günde sevgilinize her zamankinden farklı bir hediye almak ve onu mutlu etmek ne kadar etkileyici değil mi ? Ona verdiğiniz değeri ve onu sevdiğinizi belirten ufacık bir hediye sevgilinizi ne kadar mutlu edecek görmelisiniz.

Sevgilinize alacağınız hediyeler arasında en değerli ve en hassas olanı takılardır. Peki Sevgiliye Hediye Takı Nasıl Seçilir? Bunun cevabı işte aşağıda ;

Küçük, pahalı ve kimi zaman niyet edilenden fazlasını ima eden takı alışverişlerinde uzman görüşüne başvurmalısınız.

1. Sevgilinize kulak verin: Kadınlar beğendikleri eşyalardan bahsetmeyi sever. Sevgiliniz mağazalarda görüp beğendiği şeyleri sayıp dökerken bir değişiklik yapın ve dinleyin.

2. Sevgilinize bakın: Kullandığı takılara bakarak zevkini anlayabilirsiniz. Küpe takmıyorsa, küpe hediye etmenin anlamı olmaz. Sık kullandığı takılan da tespit edin. Sade giyindiği günlerde bile bilezikten vazgeçemiyorsa, bilezik armağan etmek iyi bir fikir.

3. İmitasyon veya gerçek: Klasik giyim tarzına sahip kadınlar genelde gerçek altın veya taşlarla yapılmış takılar kullanır. Bu tarzı tercih eden sevgililere daha sade takılar alınmalı. Daha modern tarzda giyinen kadınlar “incik boncuk”a yani değersiz takılara da düşkündür. Bu stile sahipse ona daha renkli ve cafcaflı takılar hediye edebilirsiniz.

4. Yüzük asla: Yüzük bağlılık sembolü olduğu için evlilik, bağlılık gibi düşünceleriniz yoksa kadına asla yüzük almayın. Yüzük kutusunu gördüğü anda iş biter, kutunun içinden plastik bir yüzük çıksa bile “Evet! Eveeet, yüzbin kere evet!” diye haykırabilir.

5. Tavsiye isteyin: Nasıl bir takı alacağınıza dair bir fikriniz yoksa tavsiye alın. Sevgilinizin arkadaşlarına sorarsanız sürpriz niteliği kaybolur, hemen yetiştirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir