DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL

Doğum günü hediyesi, ister sevgiliye ister, arkadaşınız, eşinize çocuğunuza annenize, babanıza, kime olursa olsun, karşınızdakine sevginizi ifade etmenin en güzel yoludur. Kim sevmez ki; hediye almayı. Hele doğum günü hediyesi çok özeldir. Hediye alacağınız kişinin yakınlık derecesine göre önce ne alacağınıza karar vermelisiniz.

 SEVGİNİZİ BİR HEDİYE İLE ANLATIN

 Mesela yakın bir arkadaşınıza hediye alacaksanız espirili bir hediye seçebilirsiniz. Bu hediye kızgın surat figürlü bir obje olabilir. Bir bayan iseniz sevgiliniz kaliteli ve özel şeylerden hoşlanıyorsa, markalı bir gömlek, deri bir cüzdan,  kemer, klasik kol düğmesi. Eğer eğlenceli ve neşeli bir sevgiliye sahipseniz. Onunla birlikte oynayacağınız Bilgisayar oyunları, baskılı T-shirt tercih edin. Annenizin reklamlarda gördüğü ve hep almak istediği kahve makinesi ile ona hoş bir jest yapın. Erkek iseniz doğum günü hediyesi olarak sevgilinize bir cep telefonu, şık tasarlanmış, içinde isimleriniz yazılı bir kolye. Sevgiliniz yazı yazmayı seviyor ise bir kalem seti alın. Doğum günü hediyesi saymakla bitmeyecek seçeneklere sahiptir.

 Çok sevdiğiniz birine doğum günü hediyesi vermek onun gözlerine bakarak iyi ki doğdun iyi varsın diyebilmek Ve onu bir hediye ile taçlandırmak. Hediyeyi alan kişi kadar hediyeyi aldığında karşısındaki kişide o mutluluğu görmek hediyeyi veren için de muhteşem güzellik te bir şey. Mutlu olmak istiyorsanız mutlu edebilmeyi bilmelisiniz.  Mutluluk bazen küçük bir hediye ile bazen, tek bir söz ile ifade edilir. Siz de lütfen sevdiklerinize vereceğiniz hediyeyi ertelemeyin. Doğum günü hediyesi alarak ona sevginizi ifade edin. http://www.givelove.com/dogum-gunu-hediyesi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting