EN FARKLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ SEÇENEKLERİ

   

 Doğum günleri insanların hatırlanmayı beklediği en özel günlerdendir. Bir insanı hatırladığını göstermenin en güzel yolu da ona hediye almaktır. Doğum günü hediyesi almak artık bütün dünyada bir gelenektir. Bir doğum günü partisine doğum günü hediyesi olmadan gitmek istenmez. Doğum günü çocuğuna ufakta olsa bir doğum günü hediyesi alınır. Böylelikle karşı tarafa özel olduğu, değer verildiği hissettirilir.

İlginç Öneriler

     Doğum günü çocuğu kadınsa doğum günü hediyesi seçeneğiniz oldukça geniştir. Erkeklere hediye almak çok daha zor bir iştir. Hediye seçimleri, hediye alınacak kişinin yakınlık derecesine göre değişiklik gösterir. Çok yakın bir arkadaşınıza, bir aile bireyine alınacak doğum günü hediyesi için ayrılan bütçe daha fazla olur.

     Sevdiğiniz ve sizin için özel olan birisine alabileceğiniz bazı doğum günü hediyeleri şunlar olabilir;

  • Ungaro deri cüzdan ve kalem set arkadaşınıza alınabilecek en farklı doğum günü hediyesi olabilir. Şık ve kaliteli bir görünüme sahip olan Ungaro deri cüzdan ve kalem set hediye seçenekleriniz arasında mutlaka bulunmalı.
  • Bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir çantalar. Vakkorama çantalar sevdiğiniz kişinin özelliğini hissettirecek doğum günü hediyesi seçeneklerindendir.
  •  Eğer doğum günü çocuğu erkekse daha özenli ve seçici davranmalısınız. Sizin doğum günü hediyeniz diğer hediyelerden farklı olsun istiyorsanız JCDC Pop Hours Lego Digital saatler tam size göre.
  • Her erkek teknolojiyi yakından takip eder. Bu yüzden bir erkeğe alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi Apple’dır. Bunun dışında Canon fotoğraf makinalarıdır erkeklerin aklını başından almaya yetecektir. Apple macbooklar son zamanların en gözde doğum günü hediyesi seçenekleri arasındadır.

Sevdiğiniz ve sizin için özel olan kişilere alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyesi seçenekleri http://www.givelove.com/dogum-gunu-hediyesi.html adresindedir. Ziyaret etmeden doğum günü hediyesi seçmeyin.

1 yorum

  1. ipek yıldız dedi ki:

    Öncelikle birbirinden güzel önerileriniz için kendi adıma teşekkür edeyim. Yakın bir geçmişte arkadaşımın doğum günü vardı ve hediye arayışı içindeydim. Biz arkadaşlarımla şöyle bir uygulama yapmaya karar vermiştik. Arkadaşımızın ipad istediğini biliyoruz ama tabiki bir hediye olarak beklemiyor bunu çünkü malum pahalı bir hediye. Gruphediye diye bir sitede doğum günü olan arkadaşımızın adına bir grup açtık ve ortak arkadaşlarımızıda davet ettik.. Herkesten de hediye için ayırdıkları bütçeyi bizim grubumuza yüklemelerini rica ettik. Sonuç olarak baya kalabalık bir grup olduğumuz için gayet güzel bir para toplamayı başardık. toplanan parayı atm kartı gbi bir karta yükleyip arkadaşımıza gönderdiler. Hepimizin isimleri olan bir kutuda hem de. Arkadaşımız da bizim sayemizde ipadini almayı başardı. Hem biz ıvır zıvır hediyelere para vermemeiş olduk hemde çocuk istediği hediyeye sahip oldu. Bence güzel bir uygulama belki hediye arayan başkalarına da fikir olur diye paylaşmak istedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting