HP Action Cam ile Her Çevre Koşulunda Fotoğraf Çekimi

Posted on

Teknolojinin çok büyük bir hızla gelişmekte olduğu bugünlerde artık hayatımızın her alanında teknolojik yenilikler ile karşı karşıya kalmak oldukça mümkün haline geldi. Bu alanda özellikle görüntü teknolojisinde yaşanan hızlı gelişmeler ile birlikte çok daha net, çok daha canlı ve çok daha kaliteli fotoğraflar ve görüntüler alabilme imkanına sahip olduğumuz bugünlerde de bu alandaki teknolojik gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu alanda dünya lideri markalardan birisi olan HP firmasından yeni bir teknoloji ortaya çıktı. Bu yeni ürün ile birlikte her yerde fotoğraf çekebilme imkanı kullanıcılara sunuluyor. HP tarafından özellikle fotoğrafçılıkta en büyük sorunlardan birisi olan çevresel koşullar için tasarlanan HP Action Cam kameralar ile profesyonel video ve fotoğraf çekimleri artık çok daha pratik ve çok daha basit bir hale geldi.

HP Action Cam

Özellikle de su altı çekimleri ya da çamurlu, yağmurlu bir gün içerisinde yapılan bisiklet gezintilerinde maksimum performans veren HP Action Cam kameralar, Mobicom tarafından Türkiye’deki maceraperestler ile bir araya geliyor. Bu noktada 60 metre kadar suya dayanıklı ve akıllı telefonlar ile uyumlu olan ve ayrıca HP AC200W 170 derecelik ultra geniş açılı lensler ile olağanüstü video ve fotoğraflar çekebilme olanağı sunuyor.

Bu noktada özellikle HP Action Cam modelinde Xcam uygulamasıyla kameranın görüş açısından aynı anda tablet ya da akıllı telefonlara görüntü aktarımı da mümkün hale geldi. Ayrıca bu özellik uzakta bulunulan anlarda da kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir