Imgur Artık Android Cihazlarda

Posted on

Popüler resim yükleme adresi olan Imgur artık Android cihazlarda da yerini aldı. Daha önce Imgur kullandı iseniz zaten Android cihazlarda beta olarak Nisan ayından bu yana yayında olduğunu görebilirdiniz. Imgur bundan böyle Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Resmi Imgur Android uygulaması ile web sitesi üzerinde yaptığınız tüm işlemleri mobil cihazlarınız üzerinden de gerçekleştirme şansına erişebileceksiniz.

Akıllı telefon ve tablet dünyasında uygulamalar çok önemlidir. Tek tuş ile neler yapılabileceğini sizler akıllı telefon kullananlar olarak daha iyi bilirsiniz. Bundan sonrada resmi Imgur Android Uygulamasını kullanarak neler yapabileceğinizi görebiliriz. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama, ilk kez açtığınızda en çok beğenilen resimlerin listelendiği görebilirsiniz. Imgur Android uygulamasının sağ üst tarafında bulunan menü yardımı ile de resimlerinizi yükleyebileceksiniz. Ayarlar menüsüne kendiniz girebilir yada kendi kullanıcı hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

imgur-android-uygulaması

Imgur Android Uygulamasında en çok beğenilen resimlere göz atma şansınızda var. Resimlere yorum atabilir, resimleri paylaşabilir veya resimlere oy verme şansına erişebilirsiniz. Boş zamanlarınızda farklı resimlere göz gezdirerek keyifli vakit geçirebileceğiniz başarılı bir Android uygulaması olan Imgur, akıllı telefonlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken uygulamalardandır.

Kısaca Imgur’un özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak ;

  • İnternet üzerinde en çok beğenilen resimleri görüntüleme
  • Resimler için yorum yapma ve oylama
  • Telefonunuz üzerinde yer alan resimleri doğrudan Imgur üzerine yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşma
  • Kullanıcı hesabınızı ve albümlerinizi düzenleme
  • Resimleri doğrudan Imgur galerinize gönderme

Resmi olarak Imgur Android Uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir