Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme Nasıl Olur

Posted on

Instagram, şuanda sosyal medya hesaplarının en popüler uygulamalarından. Akıllı telefonlarda bulunan uygulama fotoğraf çekip burada düzenleyerek tüm dünyaya yayınlamayı sağlıyor. Çektiğiniz fotoğraflara efekt ekleyerek yayınlama imkanı sunan uygulama, son zamanlarda gittikçe popüler olmaya başladı. Buradan bile para kazanan kişilerin olduğunu görebiliyoruz.

Şimdi biliyorsunuz ki Instagram uygulamasında telefonda iken fotoğraf atabiliyor beğenebiliyor efekt ekleyebiliyor her şeyi yapabiliyorsunuz. Ancak bunu bilgisayar üzerinden yapamıyorsunuz. Bilgisayardan girdiğinizde sadece beğeni yapabiliyorsunuz. Yani instagram.com adresine girip baktığınızda sadece fotoğrafları görebiliyorsunuz. Instagram bilgisayardan fotoğraf yüklemiyor yani.

Instagramın bilgisayar versiyonu malesef fotoğraf atmanız için uygun değil. Bu yüzden aracı bir program kullanarak bunu başarabilirsiniz. O yüzden bizde sizlere Instagram Bilgisayar Uygulaması programını tanıtıyoruz.

instagram

http://gramblr.com/uploader adresine girerek hemen bu programı yükleyebilirsiniz. Programı açın ve Instagram hesabınız ile giriş yapın. Girdikten sonra Choose File yere tıklayınız. Upload yaptıktan sonra hem Facebook hemde Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Dip Not : Programda malesef telefonda ki uygulama gibi efekt kullanılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir