iPhone 7’in Gizemli Rengi

Posted on

Son yılların en çok merak edilen telefonlarının başında gelen iPhone 7’nin yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Apple firmasının piyasaları kasıp kavurması beklenen telefonu iPhone 7’nin özellikle gelecek ay tanıtımını yapacak olan firma çok yakın bir zamanda da karşımıza çıkartmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde telefon hakkında basına ince ince bilgiler sunan firmanın özellikle renk konusunda bir açıklama yaptığını sizlere söylemekte fayda var.

Genellikle krem, gri , beyaz ve pembeye yakın renklerde seçenekler ile kullanıcıların karşısında çıkan iPhone telefonlarının bu sefer koyu mavi renk il çıkacağını sizlere açıklamak istiyoruz.

Son derece merak edilen iPhone 7 telefonuna koyu mavi renk koyarak telefonlarına biraz farklı hava katmak isteyen firmanın bana göre bu telefonda kullandığı renk son derece başarılı olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise uzun zamandır görmeye alışık olduğumuz bu telefonun sıra dışı görüntüye kavuşmasına neden olan firmanın çalışanları artık iPhone 7 telefonlarını koyu mavi renkli olanları ile satabilecekler.

iphone-7-gizemli-rengi

Samsung firması ile uzun zamandır rekabette bulunan ve bu rekabetten son yıllarda mağlup ayrılan firmanın iPhone 7 telefonlarında satış rekorları kırması bekleniyor. Özellikle S 7 telefonu ile kıyasıya bir rekabet içinde olan firmanın yakın zamanda çıkartacağı bu telefona karşılık olarak Samsung firmasının yeni bir telefon ile karşılık vereceği açıklandı. Bunun nedeni ise telefon firmalarının gelecek zamanlarda daha fazla rekabete girerek bu konuda ortaya çıkan yeni nesil özellikleri müşterilerine ulaştırmak olacaktır. İşte merakla beklenen Apple firmasının iPhone 7 telefonunda bulunması gereken renk hakkında bilmeniz gerekenler.

iPhone 7 aynı zamanda hafıza konusunda müşterilerine farklı bir özellik sunarak hizmet vermek için kolları sıvadı ve yakın zamanda sürpriz yapacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir