Iron Man 3 Android ve iOs’a Geldi

Posted on

Iron Man 3 Android ve iOs cihazlara geldi. Beyaz perde’de başarılar yaratan ve ses getiren yapımlarından olan Iron Man 3’ün galası 3 Mayıs’ta yapılacak. Bunu herkes biliyor. Gameloft ise filmin oyununu galadan önce kullanıcıların beğenisine sunmuş durumda ve sizlere hemen iletelim istedik.

Biliyorsunuz ki oyunlar artık akıllı telefonlarda bir numaralı eğlence kaynağı. Boş vakitlerde herkes Android cihaz yada iOs alt yapısına sahip cihazları ile oyunlar oynayabiliyorlar. Bu yüzden oyunların son derece önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Sonsuz koşu teması işlenmiş olan oyun, bir atlet gibi engelleri aşmayı amaçlıyor. Aynı zamanda sahip olduğumuz lazer silah ile düşmanları yok etmeye çalışacaksınız. Oyun aslında sıkıcı değil ve sizde Iron Man 3 oyununun sıkıcı olmadığını göreceksiniz. Böylece oyunun sıkıcılıktan uzak olacağını söyleyebiliriz. iOS ve Android platformlarında şimdiden yer alacak oyun için ilk olarak resmi tanıtım videosu da bir süre önce yayınlanmış idi. Yine oyunda farklı özelliklerde 18 farklı kontrol ile sıkı bir mücadele içerisinde olacağımızı söyleyelim. Türkçe dil desteğine sahip olan oyun, App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabileceğiz.

iron-man-3-game-for-android

Bu güzelim oyunu Play Store’dan indirmek isteyenler buraya tıklayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir