Karşınızda iPhone 6

Posted on

iPhone telefonları dünyanın hakkında en çok sansasyon üretilen cep telefonlarıdır. Bununda en önemli nedeni ne zaman yeni bir seri çıkartsa en çok satılanlar listesinde ilk sırayı alması. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen iPhone yetkilileri yeni seri telefon modellerini tüm gizlilikle saklamaya çalışsalar da bir şekilde piyasada bu telefonların çıkmadan özellikleri ve görüntüleri yayınlanmaya başlanıyor.

Tıpkı iPhone 5, iPhone 4 ve daha eski serilerde olduğu gibi aynı süreç şuan iPhone 6’da yaşanmaktadır. Daha piyasaya çıkartılmadı ama tüm teknoloji sitelerinde resimleri ve özellikleri yayınlanmaya başlandı bile.

iphone-6-nasıl-olacak

Apple yetkililerinin iPhone 6 tanıtımını 6 Eylül tarihinde yapması beklenmekte. Şirketten her ne kadar bu konu hakkında kesin bir bilgi verilmese de alınan duyumlar Eylül ayında telefonun tanıtımının yapılacağı şeklinde. Hatta bir diğer söyletin de Eylül ayında telefonun tanıtımını yapacak olan Apple Ekim aynın başlarında da birinci bölge olan Amerika, Kanada, İngiltere ve Japonya da telefonu satışa sunmayı planlıyor.

iphone-6-taslak

iPhone 6 daha piyasaya çıkmadan, tanıtımı yapılmadan pek çok resimli görüntüleri teknoloji sitelerinde yayınlandı. Bunların belki de birçoğu gerçekle alakalı olmayan görüntülerdi. Fakat en son teknoloji sitelerine düşen iPhone 6 resimleri incelendiği zaman kesinlikle yeni telefonun modeli olduğunu söylemek mümkün. Resimlerini incelediğiniz zaman zaten eski modellerden farklı ve daha hoş bir tasarıma sahip olduğunu görebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir