Konuşanlar Bilet Fiyatları – Konuşanlar Bilet

Türkiye’nin son yıllarda yetiştirdiği Hasan Can Kaya’nın, Konuşanlar bilet fiyatları son zamanlarda sıkça araştırılan konular arasında geliyor. Sosyal medyada ve birçok yerde oldukça popüler olan Konuşanlar stand-up programına katılımda her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca Konuşanlar Bilet Fiyatları merak konusu.

Konuşanlar Bilet 2022

Konuşanlar” programı bilet fiyatları oturma planlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Konuşanlar bilet fiyatları 123.25 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar çıkabiliyor. Programa katılmak için aranılan en büyük şartlardan birisi ise 16 yaşından büyük olmanız gerektiği. Hasan Can Kaya‘nın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar bilet satın almak için Biletix adresine gitmeniz gerekiyor.

Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022 – Güncel Fiyat

Konuşanlar bilet fiyatları https://www.passo.com.tr/ adresindeki İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nden satın alabilirsiniz.

3. Kategoriler 123 TL
2. Kategoriler 150 TL
1. Kategoriler 200 TL

Konuşanlar Bilet Fiyatları Ne Kadar?

2022’de “konuşanlar” bilet fiyatları oldukça merak edilen konular arasında. 123 TL ve 200 TL arası fiyatlarda değişkenlik gösterebiliyor. Programa olan ilgi arttıkça da konuşanlar bilet fiyatları artışında söz konusu olabiliyor. İzleyiciler arasında programa katılmak için bile yurt dışından gelenlerin bile olduğu görülebiliyor.

Bilet fiyatının satış fiyatı 123 TL olarak ortaya çıksa da; Satın alma işlemi sırasında daha yüksek tutarlar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Nereden Alınır?

Hasan Can Kaya Konuşanlar programı bilet satın almak için Biletix.com adresine giriş yapmalısınız. Yoğun ilgiden dolayı bazen son programlara bilet bulmak zor olabilir. Konuşanlar yeni program olacağı günler ve haftalar öncesi Biletix web sitesinde duyuru olarak biletlerin çıktığını görebilirsiniz. Konuşanlar programı için yaş sınırı 18 olduğunu unutmamak gerekiyor. Konuşanlar programı biletleri passo.com.tr üzerinden de satın alınabilir.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programına izleyici olarak katılmak istiyorsanız, öncelikle www.biletix.com Biletix web sitesinden kayıt yaptırmalısınız. Sağ üstteki “Etkinlik, Sanatçı veya Mekan Arayın” bölümüne “Hasan Can Kaya” yazdıktan sonra belirtilen tarihte Hasan Can Kaya‘nın “Konuşanlar” programına bilet alma seçeneğine tıklayabilirsiniz. Biletler hızlı şekilde tükendiğinden dolayı hızlı olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Konuşanlar programı oldukça yoğun talep gören stand-up gösterisine sahip.

Konuşanlar Bilet Al

Konuşanlar programı için bilet almak isterseniz Biletix.com ve passo.com.tr üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İki resmi ve güvenilir kaynak olan sitelerde her zaman bilet bulamayabilirsiniz. Bunun için acele etmelisiniz. Hasan Can Kaya daha önce zaman zaman biletlerin nereden alınacağına dair bilgileri paylaşmıştı oralardan da bulabilirsiniz. Konuşanlar bilet için Biletix adresine girerek hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konuşanlar Bilet Karaborsa

Konuşanlar bilet karaborsa bazen düşebiliyor fakat güvenilir değildir. Kandırılmamanız ve dolandırılmamanız için lütfen Biletix ve Passo adreslerinden konuşanlar biletleri alabilirsiniz. Konuşanlar biletleri için karaborsa satışları oldukça yüksektir. 130 TL’ye alınan biletlerin 1.500 TL’ye kadar satıldığı görülebiliyor. Ayrıca özel günlerde bu biletlerin üzerine 5.000 TL satanları da görebiliyoruz. Bu yüzden en güvenilir kaynakları tercih etmenizde fayda var.

Yorum yapın