Leyla The Band – Zaman Şarkısı

Posted on

Abi bu adamlar neden bu kadar iyiler. Leyla ile Mecnun’dan beridir takip ediyoruz. Yine harika bir işe imza atmışlar. Ali Atay vokalliğinde yine yenidennn süper.

Bildiğiniz gibi Leyla ile Mecnun dizisini blogumuzda defalarca sizlere tanıtmış ve yorumlar eleştiriler ile yayınlamıştık. Malesef TRT ve Gezi Parkı ikileminde dizi ortadan kalktı. Sebep saçma sapan bir şey olarak sadece ” reyting ” denilerek ortadan kalkmıştı dizi. Sonra ise Burak Aksak yani efsanevi Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi ” çok yanlızım nolur dağılmayın lan ” diyerek kolları sıvadı. Henüz dağılmadık diyerek Ben de Özledim dizisi ile tekrardan karşımıza çıktı. 

Dizide ana karakterler bulunuyor ancak Erdal Bakkalımız başka bir projede olduğu için konuk oyuncu olarak geliyor arada Ben de Özledim dizisine. Neyse lan bunlar çok uzun hikaye. Bir gece yazarım ben yine.

leyla-the-band

Efenim bu gece Ben de Özledim dizisinin 8.bölümü var. An itibariyle Zaman adlı şarkı çalıyor ve yine harika iş yapmışlar. Leyla The Band’i biliyorsunuz. Ali Atay, Osman Sonant ve Serkan Keskin önderliğinde ki grup aynı zamanda oyuncu işte la. Ben de Özledim dizisinin ana karakterleri.

Harikkaaaaaaaaaa! Dinleyelim.

Leyla The Band – Zaman şarkısının sözlerini yakında paylaşacağız dostlar az sabır. Birde Ben de Özledim – Zaman şarkısı diyelim etiketlerimize. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir