LG Dört Farklı Telefon Tanıtımı Yaptı

LG Dört Farklı Telefon Tanıtımı Yaptı

Posted on

Teknolojinin dev markası LG yine tanıttığı telefonları ile ilgileri kendisine çekmeyi başardı. Her gün yeni bir ürünü ile kendisini asla geri planda bırakmayan LG markası, bu kez kendisini de aştı. Daha önce teker teker tanıtım yaparken; bu sefer sınırını zorlayarak 4 farklı telefonu aynı anda duyurarak tanıtımını yaptı. LG bu yılın da en çok sevileni konumunda olacak.

LG’nin yeni telefonları merakları üzerine çekmeyi başardı. X serisine ait 4 telefon birlikte tanıtıldı. Tanıtılan telefonlar sırası ile; X Power, X Mach, X Style ve son olarak da X Max olarak gerçekleşti. Bu 4 telefonu bekleyenler sonunda kavuştu. Dördü bir arada teknoloji LG tarafından sunuldu.

Bundan birkaç saat önce yaptığı açıklama ile gündeme oturan LG markası resmi internet sitesi üzerinden duyurularını yaparak X serisini tanıttı. Adlarının yanı sıra özelliklerini de açıklamayı ihmal etmedi. LG X modelleri arasında bir tek X Max’ın özellikleri açıklanmadı. Bu modelin de özellikleri ileriki günlerde açıklanacak gibi duruyor ve merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir