Mikrobotoks Nedir ve Nasıl Yapılır?

Posted on

Mikrobotoks son yıllar da günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan bir botoks yöntemidir. Bu botoks yöntemi diğerlerine bakılarak daha çok kişi tarafından ilgi odağı olmuş ve tercih edilmeye başlanmıştır. Bu botoks yöntemi bizim ülkemize de giriş yapmıştır bu botoks dünyanın en çok uygulama estetik özelliğini koruyan bu botoks işlemi çoğu kişilerin tercih sıralamasında birinci sıradadır. Mikrobotoks uygulaması ve iyileşme süresinin zamanı her geçen süre zarfında daha da aza indiriliyor. Bu yüzden diğer botoks işlemlerinin yerini Mikrobotoks almıştır diye rahatça herkesin görünüşünden de anlayabiliriz.

Mikrobotoks işleminin daha çok tercih edilmesinin sebebi yüzümüzdeki kırışıklıkları gidereyim derken mimiklerimizi ve yüz hatlarımızı diğer botoks ürünleri gibi ortadan kaldırmaması yüz hatlarımızın botoks işlemi gerçekleştikten sonra bile aynı kalmasıdır. Bu yüzden bu botoks uygulaması günümüzde de hızlıca yaygınlaşma sebebidir. Bu botoksun özelliği deri içerisine uygulanması seyreltilmiş dozlarda uygulanması halinde deri altında çabuk yayılmasına sebep olmaktadır. Bu da bizim estetik alanında daha güzel bir görüntüye sahip olmamızı sağlıyor.

botoks

Mikrobotoks işlemini diğer botoks işlemlerinden ayıran en büyük özellik tamamen kişinin cildini hedefliyor bu da mikrobotoksun seyreltilmiş dozlarının adaleye değil de sadece cilde etki etmesidir.

Bu işlem sayesinde müşteriler hiç bir yüz ifadesini kaybetmiyorlar bu yüzden de kişi bu işlemi yaptırmadan bir kaç araştırma yaptıkları için bu bilgiler kişilerin rahatlamasını sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı bir çok kişi diğer botoks işlemlerine karşın bu botoks işlemini tercih etmeye başlamışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir