Mobil Uygulama Yap Para Kazan

Mobil Uygulama Yap Para Kazan

Posted on

Android ve İOS sistemlere sahip olan akıllı telefonların kullanılma oranı artınca artık herkes yeni bir mobil app yani uygulama yapmaya başladı. Birçok kişinin merak içerisinde beklediği uygulamalar indirilmek için sanal mağazalara koyulduğu andan itibaren indirilip yüklenmeye başlıyor. Telefona eklenebilecek birçok uygulama olduğundan dolayı uygulama geliştirmek de artık bir sektör haline geldi.

Mobil uygulama yaparak para kazan yöntemini kullanan binlerce kişi var. Her ne kadar Avrupa ve ABD’de bu yöntemi kullanan kişi sayısı daha fazla olsa da ülkemizde var olan sayıda azımsanmayacak derecede fazla. Bu kişiler mobil cihazlarda kullanılabilecek ve rağbet görebilecek olan uygulamaları geliştirerek App Store ya da Google Play Store gibi mağazalara yükleyip gelir elde  ediyorlar.

Mobil app geliştirerek para kazanma yöntemini kullanabilmeniz için tabi ki; bazı yazılım ve mobil uygulama bilgilerine sahip olmanız gerekiyor. Bilmeyenlerin de öğrenmesini destekleyen binlerce online kaynak bulunmaktadır. Sadece birkaç ayınızı ayırarak size devamlı bir gelir kapısı konumunda olacak bir işe girişim  yapmış olabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir