Compact Arşiv Sistemleri

İşletmenizin arşiv odası artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, dosyalar ve evraklar raflarda karmakarışık bir haldeyse yeni arşiv sistemleriyle bu duruma son verebilirsiniz. Arşiv sistemleri size büyük bir alan tasarrufu sağlayacak ve aynı alanda iki üç kat daha fazla dosyanın ve malzemenin arşivlenmesini sağlayacaktır. Arşiv alanınızda mükemmel bir düzen sağlayacaksınız. Dosyaları veya arşivleyeceğiniz diğer tüm evrak ve benzerlerini belli bir düzen içinde raflara yerleştireceksiniz. Herhangi bir dosyayı bulmanız gerektiğinde ise zaman kaybı yaşamadan kolayca bulabileceksiniz. Ceylan çelik firması olarak ürettiğimiz modern, işlevsel ve kaliteli arşiv sistemleri ile arşiv sorununuza en iyi çözümleri sunuyoruz.

Sağlam, dayanıklı ve paslanmaz sacdan yapılan arşiv dolapları içine konan malzemeyi en iyi koşullarda saklamaktadır. Tozdan, nemden koruyarak evrakların yıpranmasını, sararmasını ve zarar görmesini engellemektedir. Arşiv alanınızı en iyi şekilde değerlendiriyoruz ve en uygun arşiv sistemini üretiyoruz. Bunun için arşiv sisteminin kurulacağı alanın ölçülerini alıyoruz ve bu ölçülere uygun sistemi kuruyoruz. Bu arada arşivlenecek malzemenin niteliği de önemlidir ve malzemenin niteliğine uygun ölçülerde imalat yapıyoruz.

Şu anda evrak akışının çok yoğun olduğu resmi kurumlarda, özel işletmelerde, fabrikalarda, okullarda, hastanelerde en çok tercih edilen ve kullanılan sistem compact arşiv sistemleri oluyor. Compact arşiv sistemlerinde dolaplar raylar üzerinde sağa ve sola hareket ederek birbirinden ayrılıp tekrar iç içe giriyor. İkili, dörtlü, altılı arşiv sistemleri firmanın ve kurumun ihtiyaçlarına göre tercih ediliyor. Her arşiv ünitesinin ön kısmında kol bulunmakta ve kol çevrilerek dolapların hareket etmesi sağlanmaktadır. Arşiv sistemleri merkezi kilit sistemiyle kilitlenmekte ve içindeki malzemeler güvenle saklanabilmektedir.

Firmamız arşiv odalarına canlılık ve estetik katmak için farklı renklerle de üretim yapmaktadır. Renk tercihinizi bize ilettiğinizde elektrostatik toz boya ile dilediğiniz renkteki arşiv sistemini üretiyoruz. Ürünler firmamızın modern tesislerinde deneyimli ekibimiz tarafından üretiliyor. Tasarımdan üretime ve nakliyeden montaja kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ilk sırada görüyoruz. Arşiv sistemi fiyatlarımız da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. En uygun fiyatlarla kaliteli arşiv sistemlerimiz arşiv odalarınıza düzen getirecek ve işlerinize hız kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting