Duvar dekorasyonu ile ev dekorasyonuna hareket getirin

Ev dekorasyonu için çok önemli noktalardan biri olan duvar dekorasyonu, ufak birkaç detaya dikkat ederek son derece gösterişli bir mekan elde edebilirsiniz.

Duvar dekorasyonu öncelikle duvarın genel yapısına dikkat etmek gerekir. Duvarlarınıza son yıllarda tekrar moda olan duvar kağıtları kullanabilirisiniz. Yeni moda duvar kağıtları boyuna renkli çizgili, çiçek desenli, geometrik desenli gibi bir çok farklı duvar kağıtları olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında cam tuğla kaplamalar ile duvarlarınıza yeni bir dekor tarzı yükleyebilirsiniz. Cam tuğlalar bir çok farklı renk kartelası ile karşımıza çıkıyor. Dilerseniz doğal taş döşemeli bir duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz. Bunların dışında saten duvar boyaları tercih edebilir böylece sade ama kullanışlı bir duvar elde etmiş olursunuz. Zira saten duvar boyaları leke ve kir tutmaz özelliği ile çok kullanışlıdır.  Ayrıca duvarlarınıza renkli sticer dizaynları yapıştırabilirsiniz. Ayrıca 3d duvar kaplamaları da ortaya muhteşem bir görüntü çıkartıyor.

İşte bütün bu duvar dekor fikirleri arasından size hitap eden modele karar verip kısa sürede duvarlarına uygulatabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting