Duvar Kağıdı ve Dekorasyon

Duvar kağıdı belki tüm evlerde kullanılmıyor olsa da son 3 senedir iyice yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu yayınlaşmada tabii ki sadece firmaları değil aynı zamanda dekorasyon uzmanlarını da harekete geçirmiştir. Çünkü duvar kâğıdının eve verdiği hava gerçekten tartışılmaz.

Duvar kâğıdının nasıl olduğunu biraz inceleyecek olursak, duvar kâğıdı tabii ki tüm eve kaplanan kağıtlardan değil. Genellikle metresi 20 – 30 Türk Lirası gibi pahalı olan duvar kâğıtlarından bahsediyoruz. Ve bu kâğıdın sadece bir duvara yapılması gerekmektedir. Eğer bütün duvarlar kaplanacak olursa, hiç hoş bir manzara ortaya çıkmaz ve ev tümüyle sıkıcı bir hal alır.

2013-Salon-Dekorasyon-Modelleri-4

Eğer plazma ya da lcd ekran televizyon kullanıyor iseniz ve duvara astırdıysanız, o duvara kaplama yapmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü koltuklarda ona göre dizayn edilmiş olacak ve eve gelen kişiler ya da siz o duvara karşı bacaksınızdır. Bu durumda da duvar kâğıdı kendini daha çok belli edecektir. Duvar kâğıdı dekorasyonun da en önemli unsur ise, kâğıdın renginin duvar renkleri ile uyumlu olmasıdır. Duvar kağıdı dekorasyon örneklerini www.kolaydekor.com tarzında haber ve resimler içeren sitelerden inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.