Evim Şahane Başvuru Formu

Belirli bir tarz ve çizgi adı altında evin odalarını dekore ederiz. Mutfak, banyo, yatak odası, salon, çocuk odası, misafir odası; hatta bahçe, balkon ve teras bu dekorasyon düzeninden nasibini alır. Bütün dallar için geçerli ama ev dekorasyonu ile ilgili de her zaman en iyisine ulaşmaya çalışırız. Çeşitli örneklerden faydalanırız ve kendi zevklerimizi de araya katarak bu dekorasyon çalışmalarını yürütürüz. Kimi zaman gelir ki bu dekorasyon çalışmalarımız aradığımız ve hayal ettiğimiz gibi olmayabilir. Ya da tam aradığımız gibi olabilir ama kullanışlı olmayabilir. Bazı bilgilerden yoksun ve tecrübesiz olarak ev odalarında dekor çalışmalarına devam ediyorsak, büyük bir olasılıkla alacağımız sonuç bu şekilde olacaktır. Bu tarz bir sonuçla karşılaşmamak için profyonel bir destek alabilirsiniz ya da Evim Şahane başvuru formunu doldurarak, şanslı ailelerin arasına katılabilirsiniz.

Öncelikle Evim Şahane ile ilgili bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız için ufak bilgiler sunmak istiyorum. Evim Şahane adlı program ev dekorasyonunu konu alan bir programdır. Kanal D ekranlarında hafta içleri, hergün yayınlanan Evim Şahane, hergün farklı bir ailenin beğenmediği bir odayı dekore etmektedir. 3 gün içerisinde bu çalışmalarını tamamlayan Evim Şahane ekibi, bu 3 gün içerisinde o odada büyük bir yeniliğe imza atmaktadır. Kanal D Evim Şahane adlı program Mimar Selim Yuhay ve ekip arkadaşları tarafından çalışmalarına devam etmektedir.

evim şahane

Kendi başınıza evinizin odasını dekore etmeye başaramıyorsanız evim şahane başvuru formu, doldurmanız için sizi bekliyor. Evim Şahane’nin büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğunu da belirtelim. Biraz şansınız az ama bu durum şansınızı denemeye engel değil. Şunu da unutmadan söyleyelim, Evim Şahane programına başvurmak ücretsiz. Aynı şekilde evinizin dekoru için oluşan masraflar da Kanal D tarafından karşılanıyor. Yani hiçbir şekilde ödeme yapmıyorsunuz.

1 yorum

  1. Bennur dedi ki:

    Evim Şahane başvuru formunu doldurdum. Umarım bende şanslı aileler arasında yer alırım ve evimin dekorasyonu yenilenir, teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting