Kartoteks Dosya Dolapları

kartoteks dolapları

Günümüzün modern ofislerinde masaların üzerine yığılmış dosyaları, karmakarışık duran evrakları, raflarda tozlanmış klasörleri görmüyoruz. Ofislerde artık mükemmel bir düzen ve temizlik görüyoruz. Çeşitli ebatlarda, çeşitli modellerde farklı dolaplar, dolaplarda düzenle yerleştirilmiş dosyalar, evraklar ofislere modern bir görünüm sağlıyor. Ofis çalışanlarının dosyalar arasında kaybolduğunu ve evrak aradığını da artık görmüyoruz. Çalışanlar aradıklarını kolayca bulabiliyor ve işlerini aksamadan yapabiliyor. Özel tasarımlı dosya dolapları ve diğer dolaplar ofislerin vazgeçilmez eşyaları olmuş durumda. Dolaplar renkleriyle de ofislerde ferahlık sağlıyor. Siyah, beyaz, gri ve diğer başka renklerle yapılmış dolaplar görsel olarak da iç açıcı duruyor.

Dosya dolaplarında kapalı, yarı kapalı, camlı, tek kapaklı, çift kapaklı, yarı camlı gibi çeşitli modeller uygulanıyor. Model ve ölçüler firmaların ihtiyacına göre değişiyor. Ceyla çelik olarak her türlü ihtiyaca cevap veren dosya dolabı imalatı yapıyoruz. Dolaplarımız 0,8 mm kalınlıkta kaliteli sacdan yapılıyor. Dosyalar tozdan ve yıpranmalardan korunuyor. Ayrıca kapaklarda iki ya da üç kilit kullanılarak tam bir korunma sağlanıyor. Ürünlerde istendiğinde elektronik kilit sistemi de kullanılıyor. Tüm ürünlerimiz modern tesislerimizde en kaliteli işçilikle üretiliyor. Elektrostatik toz boya ile dilediğiniz renkte dolap üretiyoruz.

Dosya ve evrakların düzenli bir şekilde durmasını sağlayan dosya dolapları yanında, klasörlerin de düzenli olmasını sağlayan kartoteks dolapları da üretiyoruz. Kartoteks dolapları iki, üç, dört raflı olabiliyor. Firmalar kendi ihtiyaçlarına göre model tercih ediyor. Kartoteks dolaplarında standart ölçüler vardır ve özellikle derinliği sayesinde klasörler düzenli bir şekilde saklanabiliyor. Rafların üzerindeki etiketler sayesinde de aranan klasörler kolayca bulunabiliyor. Merkezi sistemle kilitlenen dolaplarda klasörler hırsızlığa karşı da tam olarak korunabiliyor.

Ofislerinizde işlerinizin daha pratikleşmesini, kolaylaşmasını ve aksamadan yürütülmesini istiyorsanız ofis dolap çeşitlerimizi görmelisiniz. İhtiyacınız olan tüm çeşitleri firmamızda bulacaksınız. Ayrıca özel ölçülerle de dolap imalatı yaparak ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz dolapların fiyatları da her bütçeye uygun düzeydedir. Fiyatlarımızı ve modellerimizi görmeden karar vermeyiniz. Toplu siparişlerde fiyat indirimleri de uyguluyoruz. Ayrıca taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting