Kütüphane Sistemleri

Kitaba ihtiyaç duyulan her yerde kitapların düzenle raflara yerleştirildiği, kitapların bulunmasını kolaylaştıran ve yıpranmalarını engelleyen kitaplıklar da bulunmaktadır. Evlerde, ofis ve iş yerlerinde, okullarda, özel ve devlet kütüphanelerinde kullanımı kolay, estetik kütüphane sistemleri bu işlevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Kullanım alanı bu kadar geniş olunca kütüphane sistemlerine olan ihtiyaç da farklı oluyor. Ev ve ofislerde daha çok dekoratif özellikler öne çıkarken, kütüphanelerde işlevsellik daha belirleyici oluyor. Ev ve ofislerdeki kitap sayısı da doğal olarak kütüphanelerdeki kitap sayısıyla karşılaştırılamayacak sayıda oluyor. Bu da kütüphane sistemlerinin ebatlarını belirlemede etkili oluyor.

Ev ve ofislerde daha çok ahşap malzemeden yapılmış kütüphane sistemleri kullanılırken, büyük işletmelerde ve kütüphanelerde daha dayanıklı, uzun yıllar kullanılmaya uygun metal malzemeden yapılmış kütüphane sistemleri tercih ediliyor. Ceylan çelik firması olarak çelik kütüphane sistemleri konusunda sektörün lider firmalarından biriyiz. Kaliteli sacdan yaptığımız sistemler gerek evlerde gerekse okul ve kütüphanelerde kitapların raflanmasında tüm gereksinimler düşünülerek hazırlanıyor. Ayarlanabilir raflar sayesinde her ebattaki kitaplar rahatça raflara yerleştirilebiliyor.

Okul kütüphanelerinde ve şehir kütüphanelerinde duvarı boydan boya kaplayan kütüphane sistemleri ile binlerce kitap mükemmel bir düzen içinde raflanabiliyor. Ayrıca çift yönlü kullanımı olan kütüphane sistemleri iki kat daha fazla kitabın arşivlenmesine imkân sağlıyor. Ceylan çelik firması olarak alanın en verimli değerlendirildiği kütüphane sistemlerinin tasarımını yaparak müşterilerimizin beklentilerine uygun sistemler üretiyoruz. Bunun için bize bir telefon ederek ücretsiz ölçüm hizmeti talep edebilirsiniz. Elemanlarımız adresine gelerek kütüphane alanının ölücülerini alacak, en uygun ölçülerle kütüphane sistemini sizler için imal edeceğiz.

Paslanmaz ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle çelik kütüphane sistemi artık ev ve ofislerde de çok tercih edilmeye başlandı. Bu tür mekânlara uygun, dekorasyonlarla uyumlu renk ve modellerle üretilen kütüphane sistemleri modern bir görünüm yansıtırken, kitapların dağınık halde bulunmasını da engelleyerek evlerde düzenli ve temiz bir görünüm oluşturuyor. Çelik kütüphane sistemleri istenen her renge boyanabiliyor. Metal sistemlerin fiyatı biraz daha yüksek olsa da uzun yıllar kullanılacağı düşünülürse çok daha ekonomik olduğu görülecektir. Ayrıca firmamızın fiyatları da piyasaya göre çok daha uygun düzeydedir. Kütüphane modellerimizi ve fiyatlarımızı web sitemizde görebilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting