Soyunma Dolapları İstanbul

Soyunma dolapları iş yerlerinin soyunma odalarında düzeni sağlıyor. Çalışanlar özel eşyalarını bu dolaplara koyarak gönül rahatlığıyla işlerini yapıyor. İşleri bitince de kıyafetlerini değiştirerek yine güvenli bir şekilde dolaplarda bırakabiliyor. Soyunma dolapları pek çok farklı alanda kullanılıyor. Fabrikalarda, şantiyelerde, atölyelerde, çok elemanlı küçük ölçekli işletmelerde çalışanlar için soyunma dolapları bir zorunluluktur. Bunun yanında öğrenci yurtlarında, askeriyede, spor tesislerinde, hastanelerde, hamam ve sauna gibi yerlerde de en önemli ihtiyaçtır.  Kullanım amacına ve kullanacak kişi sayısına göre farklı modellerde ve farklı ebatlarda soyunma dolapları kullanılır.

Ceylan çelik firması standart soyunma dolapları yanında kurum ve kuruluşların taleplerine uygun özel ölçülerle de üretim yapmaktadır. Ancak özel imalat için toplu sipariş verilmesi gerekmektedir. Soyunma dolapları ihtiyaca göre tekli, ikili, dörtlü ve altılı oluyor. Aynı dolabı birkaç kişinin kullanabilmesini sağlayan modeller alan tasarrufu da sağlamış oluyor. Kaliteli sac kullanılarak yapılan dolapları uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz. Standart dolaplarda genellikle gri renk kullanılmakta ama özel siparişlerde dolaplar istenen her renge boyanabilmektedir.

Soyunma dolabı istanbul firmaları arasında önemli bir yeri olan firmamız kaliteli üretimi nedeniyle ülkemizin her yerinden sipariş almaktadır. Dolaplarımız kaliteli malzemelerle ve kusursuz işçilikle yapılmaktadır. Her model dolapta havalandırma ızgaraları bulunmaktadır. Dolaplarda asma, gömme ya da elektronik kilit sistemi kullanılmaktadır. Böylece eşyalarınız her zaman güven altındadır. Askı yerleri plastik ya da metalden yapılır. Dolapları elektrostatik toz boya ile dilediğiniz her renge boyamaktayız. Soyunma dolaplarının ölçüleri genellikle standarttır. Ama sizin ihtiyacınıza göre özel ölçülerle üretim yapmaktayız.

Soyunma dolabı modellerimizi firmamızın web sitesinde görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Dolaplarla ilgili detaylı açıklamalar da sitemizde yer almaktadır. Özel ölçülerle yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. Soyunma dolabı fiyatları model ve sayıya göre değişecektir. Ancak farklı firmalarda farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle birkaç firmadan fiyat almanızda yarar vardır. Ancak en uygun fiyatların firmamızda olduğunu da göreceksiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Çalışma ilkemiz kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyattır. Size uygun ödeme kolaylıkları da sunmaktayız.

1 yorum

  1. Mehmet Gonenc dedi ki:

    Bir evin en önemli yaşam alanlarından birisi soyunma odasıdır. Yeni inşa edilen için olmaz ise olmaz görülen soyunma odası yaşam tarzı açısından yaygınlaşıyor. Eskiden elbise dolabı olarak odanın bir köşesinde yer alırken, bugün yaşam kültürü biçimini de yansıtmaktadır. Marmariste son yıllarda satışa sunulan lüks konutlarda sunulmaktadır. Ev planları içinde yer almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting