Soyunma Dolapları

Soyunma dolapları çeşitli iş yerlerinde çalışan kişilerin eşyalarını koymaları amacıyla yapılan ve buna göre tasarlanmış dolaplardır. Birkaç kişinin çalıştığı işyerlerinden, çok sayıda çalışanı olan iş yerlerine kadar tüm işletmelerde personelin kullanması için soyunma dolaplarına ihtiyaç vardır. Ayrıca hastane, okul, otel, askeriye, hamam, spor tesisleri gibi yerlerde de soyunma dolapları bir zorunluluktur. İnşaat şantiyelerinde çalışanlar için de soyunma dolapları mutlaka olması gereken eşyaların başında gelir. Ceylan çelik firması olarak tüm bu iş yerleri ve hizmet alanları için en uygun soyunma dolabı çeşitlerini üretmekteyiz. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü soyunma dolabı çeşitlerimiz her tür ihtiyacı karşılamaktadır.

Ürettiğimiz soyunma dolapları genellikle standart ölçülerdedir. Tekli standart soyunma dolaplarında ölçüler yükseklik 200 cm, genişlik 40 cm, derinlik 40 cm şeklindedir. İkili dolaplar ise 80x40x200 cm şeklinde olmaktadır. Dolap sayıları arttıkça genişlik ölçüleri doğal olarak artacaktır. Ancak standart ölçüler dışında farklı ölçülerde dolap talebi olursa firmamız istenen ölçülerde de soyunma dolabı imalatı yapmaktadır. Farklı ölçülerdeki dolap imalatı için toplu sipariş verilmesi gerekmektedir.

Soyunma dolaplarını kaliteli sacdan üretiyoruz. Dolaplar yıllarca sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Dolap kapağının üst kısmında havalandırma ızgarası bulunur ve eşyaların havalanması sağlanır. Dolaplar asma ya da gömme kilitlidir. İstenirse elektronik kilit sistemi de uygulanabilir. Kilit sistemleri eşyaları çalınma risklerine karşı en iyi şekilde korumaktadır. Soyunma dolabı ölçüleri dolapların konacağı alanın ölçüleriyle de uyumlu olmalıdır. Bunun içi elemanlarımız gerekli hallerde alanın ölçülerini de almakta ve buna uygun ölçülerde dolap tasarımı hazırlamaktadır. Dolapların standart renkleri gri ve açık gridir.

Ancak firmamız elektrostatik toz boya kullanarak dolapları istenilen renklere boyayabilmektedir. Dekorasyonlara uygun renklerle yapılmış dolaplar mekâna canlılık ve estetik de katmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ölçülerde soyunma dolapları için firmamızın modellerini görmelisiniz. Bizimle iletişim kurarak özel taleplerinizi de iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine ilk sırada önem veren firmamız kaliteli üretimden ödün vermezken, zamanında teslimat ve uygun fiyat konularında da hassas davranmakta ve en uygun fiyatları sunmaktadır. Taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting