2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Gipsy by Roman koleksiyonu kış aylarını dolu geçirmenizi sağlayacak. Optimist koleksiyonu ile diğer sezonda olduğu gibi bu sezonda Roman mağazaların da sizleri bekliyor.

Gipsy by roman bu kış, yaz sezonunu aratmayacak kadar renkli desenli ve ilgi çekici; kat kat giyindikçe tarzınıza tarz katacak bir koleksiyonla beğeninize sunuyor. Koleksiyon son derece rahat ve kullanışlı. Her sezon olduğu gibi bu sezonda masalsı detaylar ve figürlerle giydiğinde insana keyif veren tasarımlar sunmakta. Her sezon koleksiyonlarını rahat, şıklık ve kolay kombinleme temeline oturtan Gipsy by Roman markası, kış sezonunda sunduğu aksesuar, çanta şapka ve yaka tasarımlarıyla kendi içinde de bir çok kombin ve uyum alternatifi sunuyor.

Bu koleksiyon sezon renklerinden yeşil, tarçın ve petrol renkleri tasarımlarını çarpıcı kılarken, bej, bordo ve lacivert renkleri ile de daha farklı renklere yer vermektedir. Renk oyunları koleksiyonda oldukça fazla kendini hissettiriyor. Kontrast renk bloklarının kullanılmakta olduğu modern günlük elbise grupları sezonun gözdesi olarak öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Astarlar, dikiş esprileri ve iç biyelerde de dış yüzey renkleri ile zıt renk kullanımı oldukça fazla olarak, tasarımlara farklılık katarak tatlı bir heyecanda yaşatıyor. Desenlere oldukça fazla yer veren koleksiyonda çizgi, puantiye ve figüratif desenler, kendi içlerinde de kombinlenebilir olup koleksiyona farklı ve hoş bir fark takıyor. Farklılıklar arasında yakalara işlenmiş makaslar ve kürk kaplama düğmelerde yer almakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting