2012 Kış Koleksiyonunda 2 Ters 1 Düz Örgü Tasarımlarıyla Sizlerle

Modern bir form yaratmak ve örgüyü tekrar canlandırmak için İpek Arnas, 2 Ters 1 Düz markasıyla genç ve dinamik bir stil elde ediyor. Rafa Kalkan örgülere tekrar hayat kazandırmayı kendine yaşam tarzı etmiş olan İpek Aras, günümüz modasını, koleksiyonunu geleneksel örgü yöntemleriyle bir bütün elde etme hedefinde. En büyük dileği de geçmiş zamanlarımızda kullanılmış olan örgünün gençler, stil sahibi kadınlar için giyinilebilir ve trendy haline getirmek. İpek Arnas, kadınların ve gençlerin çocuksu yönüne hitap etmekte olan renkli ve bir o kadar da eğlenceli yaz koleksiyonunun ardından kışkırtıcı tasarımlarından oluşan kış koleksiyonu ile kadınların vazgeçilmesi olacak.

Bu Tasarım Fark Yaratacak

Arnas, çocukluğumuzda annelerimizin ördüğü yün kazaklar vb. örgü çeşitleri modern yaşamla harikalar yaratmaya devam ediyor.  Geleneksel olarak kodladığımız örgüyü, birbirinden özgün giysiler tasarlayarak günlük yaşamdan özel davetlere kadar her alanda var etmeyi amaçlıyor. Sayısı her geçen gün artmakta olan birçok markalar birbirinin aynısı, fabrikasyon ürünlerine karşı her biri butik konseptinde ve sınırlı sayıda olarak bu koleksiyon farklılık ve genç bayan ve erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Yün ve Yün Karışımı İplerle Örülüyor.

2 Ters 1 Düz markası tasarım ve el emeği esprisi bir bakış açısıyla buluşturmayı hedefleyen iddialı bir koleksiyon. Renkli ve eğlenceli duruşuyla dikkat çeken tasarım, sokak modasına yön veren tarz sahibi kişiler için yeni bir alternatif olma yolunda ilerliyor. Desenlerin yerleşimi de tasarımın algılanması oyuna dönüştürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting