2012 New York Moda Haftası

Sabırsızlıkla beklenen yılın o haftası geldi çattı. Tabi ki dünya nabzının attığı New York Moda Haftasından bahsediyoruz.  Moda dünyasına yön veren markalar ilkbahar-yaz 2013 hazır giyim koleksiyonlarını görücüye çıkartmaya başladı. Dünyaca ünlü tasarımcılar koleksiyonunu sergileme heyecanı yaşarken, defileyi izlemeye gelenler’ de sokak modası fotoğrafçılarının karelerine girebilmek için adeta yarıştılar. Kısacası her yıl olduğu gibi bu yılda Mercedes Benz sponsorluğunda gerçekleşen New York Moda haftası ilginç ve gösterişli koleksiyonlarla göz kamaştırıyor. İşte sizler için seçip yorumladığımız en özel ve değişik koleksiyonlar.

Geçtiğimiz sezon sade bir koleksiyonla karşımıza çıkan Alexander Wang ilkbahar yaz 2013 koleksiyonunda daha hareketli ve canlı parçalara yer veriyor. Defile sonunda ışıkları kapattırıp koleksiyonları beyaz parçaların ışık saçmasıyla tam bir şov yapan modacı akılda kalan defilelerinden birisini daha gerçekleştiriyor. Çizgilerle hareket katılan parçalar, ve aynı zamanda çizgileriyle baş döndüren çizmeler adeta birbirini tamamlayarak muhteşem bir kombin yaratıyor. Koleksiyonda hem aydınlık hem karanlık hem feminen hem maskülen gibi zıt anlamlı sözcükler var. Wang’i farklı kılan ve koleksiyonunun ilgi odağı olmasının nedeni de bu değilmi.

Moda dünyasında bu güne kadar en iddialı ve en başarılı koleksiyonunu çıkarttığı konuşulan Victoria Beckham, her sezon bir adım daha ileriye gidiyor. Baskılara ve desenlere hiçbir zaman yer vermeyerek sportif sayılabilecek çizgilerle ve rahat kumaşlarla karşımıza çıkıyor. Renkli ve çizgili kıyafetlerin yanı sıra, Koleksiyonda topuklu ayakkabıların aksine düz taban ve kullanımı rahat ayakkabılar yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting