2012 Sonbahar Kış Makyaj Modasında Yanak ve Elmacık Kemikleri

2012 sonbahar kış modasında elmacık kemiklerini vurgulamak öne çıkan özellikler arasında. Yanak ve elmacık kemikleri pembenin tonları ile bir stil yakalamak çok moda. Yazın bitiminde bronz olan teninizin üzerine uygulayacağınız şeftali tonlarında hem elmacık kemiklerinizi belirginleştirebilir hem de sezon modasını yakalayabilirsiniz. Tıpkı göz kapakları gibi belirginleştirip ışıltı katıldığı gibi bu işlemi elmacık kemiklerinizde de uygulamanız önerilir.

2012 Sonbahar Makyajında Dudaklar

Makyajın son noktası olan dudaklarda da sezonun öne çıkmakta büyük etkisi olan parlaklık. Makyaj trendinde şeftali tonları, şarap rengi kırmızı ve pembenin tonlarında tercih edeceğiniz ruj renklerinde hafif bir parlatıcıyla tamamlamanız öneriliyor. Ayrıca kullanacağınız ruj ve allık renkleri farklılık göstermemesi için birbirine yakın renk ve tonlarda olmalıdır.

2012 Renkli Kirpik Rengi Modası

Kozmetik markalarının her yıl yenisini ve özelliklerinin farklı olarak ürettikleri maskara ( rimel) içeriğinde gözlere zarar vermemesi için bitkisel maddeler yer almakta. Rimel almadan önce öncelikle ürünün bitkisel olarak üretilip üretilmediğine dikkat edilmesi öneriliyor. Her yıl başka bir rimel modası ortaya çıkıyor. Bu yıl ise renk renk kirpikler moda. Makyaj uzmanları yeşil gözlere mor yada mürdüm, mavi gözlere gri yada yeşil maskara kullanmalarını öneriyor. Kahverengi ve siyah gözlerde ise eğer tenleri koyu ise koyu ve bronz tonları, eğer tenleri açık renk ise istenilen her renk kullanılabilir.

Son modaya göre tek renk kullanılmakta yetmiyor. Kirpikler önce siyah veya kahverengi gibi koyu bir renge boyanır, sonra kirpik uçlarına yeşil, mavi, bronz ve pembe tonlarda bir maskara kullanılmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting