2012 Sonbahar Kış Sezonu Paltoları

Göz alıcı baskılar yazdan kalma içimizi açacak renkleriyle canlı ve hareketli bir kışın müjdesini veriyor. Tasarımcılar bu sezon parlak canlı rengârenk zaman tünelinden çıkmış gibi, 50’li yıllara ait zamanımız modasıyla göz alıcı desen ve mimari siluetlerle kuşatıyor. Soğuk bir kış geçireceğimizi tahmin edercesine, hazırlanan kürklü paltoların, derin ve üniformaların yanı sıra kadifelerde enfes renkleriyle yerini aldı. Siyah rengin önderliğinde ilerlemekte olan neo-gotik akımın yanına eklenen payetli tasarımlarla 70’li yılların partilerini ziyaret ettik. Sezonun moda tasarımcıları ve kullananların en çok beğendiği yönü feminen -maskülen tarzdaki giysilerin rahatlığıydı.

Soğuk havalar yaklaştıkça, her zevke ve bedene hitap eden paltolar, bu sezon yine ilgi odağı olacak. Omuzları, kolları ve omuzları keskin bırakılan paltolar bele sarılan kalın ve gösterişli kemerler harika bir sezon seçimi olmaya aday. Ayrıca yaka kısmına eklenen kürk detaylarıyla lükse vurgu yapılırken, kenarlara da eklenen deri manşetler vazgeçilmezliğini sürdürmeye devam ediyor.

2012 sonbahar kış sezonunda 50’li yılların neşeli desenleriyle yer yerinden oynayacak. Ayrıca paltolar rahat ve sıcak materyallerle alıcıların beğenisine sunuluyor. Kış aylarının klişe renklerine inat, olabildiğince canlı renkler kullanan tasarımcılar, göz alıcı ve al benisi olan tüm unsurları toplayarak sonbahar ve kışın en çarpıcı halini bizlere sunuyor. Sezonun bir çok hit parçalarına rağmen gözden kaçmayan ve ilgi odağı olan paltolar yine akıllı bir yatırım parçası arsında yer alacağa benziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting