2013 Güneş Gözlüğü Modelleri

Yazın bunaltıcı sıcaklarında güneşin zararlı ışınlarının etkisinden korunmak için kullanılan aksesuarların başında güneş gözlükleri gelir. Öncelikle güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla takılan güneş gözlükleri, uygun model ve renklerde seçildiğinde moda aksesuarı niteliği de kazanabilir.

Önceki yıllara nazaran 2013 güneş gözlüğü modelleri incelendiğinde 3 farklı gözlük tipi ön plana çıkmaktadır. İlk olarak yuvarlak çerçeveli güneş gözlüklerine bir göz atalım. Bu gözlükler önceki yıllarda tiki olarak adlandırılan kişiler tarafından tercih edilirken bu yaz hemen herkes tarafından kullanılmaya başladı. 2013 güneş gözlüğü modellerinde en çok tercih edilen bir diğer model ise renkli camlı güneş gözlükleridir. Özellikle genç bayanların daha çok tercih ettiği bu model güneş gözlükleri, rengârenk elbiseler ve dalgalı saç modelleri ile muhteşem bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca kemik çerçeveden ve şeffaftan başlayarak hafif hafif renge geçen bu modeller oldukça tutulmuş vaziyette.

Önceki yıllarda pek fazla göremediğimiz fakat 2013 güneş gözlüğü modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model ise desenli çerçevelere sahip olan güneş gözlükleri olmaktadır. Dünya genelinde hızla yayılan bu moda ile artık sade çerçevelerin yerine desenli olan çerçeveler daha çok tercih ediliyor. Dünyanın en ünlü güneş gözlüğü üreticilerin koleksiyonlarında da oldukça fazla yer vermeleri, bu gözlüklerin ne kadar moda olduğunu göstermeye yetiyor. Son olarak bu sene bambaşka tasarım ve modelleri ile karşımıza çıkan aynalı güneş gözlüklerinin de moda olduğunu söyleyebiliriz.

2013 Güneş Gözlükleri Galerimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting