2013 Kış Modası

2012 kış modasına yön veren markaların tercihleri bu sefer biraz klasik. Barok hatlara ve koyu renklere sahip çeşitli desenlerin hakim olduğu bir trend oluşturulmuş durumda. Birçok ünlü moda markasının ortak bir şekilde tercih ettiği barok desenlere sahip ürünler, bu kış gözlerimize hitap edecek.

Tüm kıyafetlerle birlikte tamamlayıcı olarak barok desenlerin kullanıldığı aksesuarlarda bu kışa damgasını vuracak. Dolce&Gabana’ nın barok desenlere sahip olarak ürettiği güneş gözlükleri koleksiyonu bile mevcut.

Siyah ve koyu renklerin hakim olacağı 2012 kış modası sarı ile tamamlanıyor. Bununla birlikte ayakkabı ve çantalarda çok daha farklı renkler bir trend izliyor. Bej, Kahve tonlar, fuşya ve pembe renkteki ayakkabı ve çantalar, moda tasarımcıları tarafından 2012 kışı için önerilen renkler.

Bu yıl birçok markanın tercih ettiği pelerin, bol kesimli ceketler, yakaları işlemeli askeri ceketler ve denim aksesuarlar. Dolgu topuk ayakkabılarında moda olduğu 2012 kış ayları, deri giyim çeşitlerinin de revaçta olduğu günler olacak.

Deri pantolon, ceket, elbise ve etekler her zamanki gibi hem üreticilerin, hem de tüketicilerin gözdesi durumunda. 2012 kış sezonun bir diğer trendi olan triko gömlek ikilisi oldukça sevildi. Kısa trikoların içerisine giydiğiniz gömleklerle kombine edeceğiniz kıyafetler çılgınca tüketilen bir trend haline geldi.

Elbette ki önemli markaların tüketicilere sunduğu jean trendini de unutmamak gerekiyor. Bu sezon özellikle jean yelek ve ceketler oldukça moda durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting