2015 Tesettür Modası

Kapalı bayanların dünyasın da moda anlayışı diğer bayanlara göre oldukça farklılık gösterir. Tesettürlü bir bayanın giyim tarzı hem modaya uygun bir çizgide hem de başörtüsünün ağırlığını taşıyacak modeller de olmak zorundadır.

2015 Tesettür modasını sizler için incelediğimiz zaman yine Feracelerin ve Kapların ön plana çıktığı bir sezonun bizi beklediğini söylememiz mümkündür. Tesettürlü bayanlar dışarı çıkarken, açık bayanlar kadar hür ve özgür davranmazlar. Vücut hatlarını belli etmeyecek bir süt kıyafeti almadan dışarı çıkmayı tercih etmezler. Bunlar da her mevsimde farklılık gösteren Ferace, kap ve pardösü gibi üst giysileridir. 2015 tesettür trendlerini incelediğimiz zaman da çok renkli Ferace ve Kapların tesettürlü bayanlar için hazırlandığını görmekteyiz. Feraceler de koldan aşağı yarasa kol olarak yere kadar inen modeller daha ön planda.

Yine kapalı bayanların vazgeçilmezlerinden olan eteklerde önümüzde ki sezonda farklı desen ve modellerle kapalı bayanlarımızı beklemektedir. Etekler kesim olarak genel de spor modelleri anımsatan ve rahat bir çizgiye hakimdir. Bel kısımlarında kullanılan geniş kemerlerle farklı bir tarz ve hava yakalanmıştır.

Eteklerin yanı sıra pantolon etek modelleri de önümüzde ki sezonda çok moda olmaya adaydır. Pantolon etekler de rahatlık ön planda tutulurken aynı zaman da şıklıkta yakalanmaya çalışılmıştır.

2015 Senesi Tesettürlü bayanlar için kıyafet yönünden çok fazla seçeneğin olacağı bir sene olarak bizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting