Bayan Jeanleri İçin Şık Kemer Seçimi

Bayanların jean pantolonlar ile seçecekleri kemerlerde çok daha cüretkar davranabilirler. İster renk olsun ister malzeme olsun form olsun çeşitli kemerler kullanarak kıyafetlerine ayrı bir hava katabilirler. Koyu bir renk jean tercih seçiminde yine aynı tonlarda kemer tercihleri görsel olarak bütünlük sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Tabi ki uzun boylu bayanların bu modelde bir kombine sağlaması fayda olacaktır. Kısa boylu bayanlarda biraz daha toprak tonlarında bir bluz giydilerse biraz daha toprak tonlarında bir kemer tercih ederek daha uzun bir siluet halinde görselliklerini tamamlayabilirler.

Açık renkli pantolonlarda aynen açık renkli bir kemer ile görüntü bölmez ve daha şık, uzun bir görüntü elde edebilirler. Son yıllarda renkli pantolonlar oldukça trend olmuştur. Bu renkli pantolonlara kombin renkler ile maviye yeşil, yeşillere mor gibi kombinler ile birbirini tamamlayan renkler ile değişik ve heyecanlı kombimler yaratmak mümkün olacaktır.

Bu konu üzerine örnek verilecek olunursa son yıllardaki neon renkler ile beraber kemerlere de neon renkler yansımıştır. Böyle renkli bir neon renkli kemer kullanılarak çok daha natürel renkler ile ayakkabı seçimleri ile bölünmüş bir görüntüden kaçınılmış olacaktır.

Böylelikle çevrenin dikkati sadece kemere çekilir. Bilindiği gibi en çok jeanlere yakışan kemerlerde envai çeşit renk, form, doku bulunmaktadır. Örnek olarak verilirse sadece tokasına yoğunlaşılmış kemer ile jean pantolonuna ayrı bir hava katılabilir. Bu tarz kemerler düz bir bluz ile de çok hoş bir görüntü elde edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting