Bayanlar İçin Yazlık Pardesü Seçiminde Tüyolar

Bayanların yaz dönemi için pardesü seçerken kumaşa çok dikkat etmesi gerekmektedir. Aslında yazlık pardesü modellerinin kumaşları çok daha ince olmalı ve tiril tiril olmalıdır. Bunun dışında mutlak suret ile koton olmalıdır. Bahar aylarında güneşin kendini biraz göstermekte olduğu hafif bir serinliğin olduğu dönemler içerisinde oldukça rahat bir şekilde terlenebilmektedir.

Dolayısı ile bayanlar koton kumaş pardesü modellerini tercih etmeleri çok daha uygun ve ideal bir tercih olacaktır. Bunun ile beraber çok daha ince, çok daha dökümlü, tiril tiril kumaşlar tercih edilir ise çok daha hoş ve rahat olacaktır.

Yaz dönemlerinde koyu renkler giyilebilir ve bu neden ile bir bayanın gardırobunda olması gereken renklerdir. Ancak bayanların koyu renklerden koparak çok daha renkli ve canlı, cıvıl cıvıl renklere yönelmesi gerekmektedir. Misal olarak yeşil renk bu senenin modası olarak gösterilmektedir. Bu neden ile yaz dönemi için alınacak pardesü modelinin renginin yeşil olması oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Pardesü seçiminde bayanların boyları çok büyük bir etki yaratmaktadır. Eğer boy kısa ise çok uzun pardesüleri tercih etmemekte gerekmektedir. Ama eğer uzun boyluların boyu bunu kaldırabileceği için uzun model pardesüleri tercih edebilirler.

Bayan-pardesü-takımları-350x350

Uzun boylu bayanlar pardesü modellerini diz altı hatta bileğe kadar uzunluğu olacak şekilde tercih edebilirler. Ancak tam tersi durum olan kısa boylu bayanları ise pardesü modellerini kısa model olarak seçmesi gerekmektedir. Bu sayede boyunu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting