Bayanların Bere Seçiminde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Bayanların kış dönemlerinde soğuktan korunmasına yardımcı olan ve önemli bir aksesuar haline gelen bereler, popülaritesini hiç kaybetmemektedir.

Fakat bayanların bere seçimlerinde dikkat etmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bayanların bere seçimlerinde dikkat etmesi gereken pek çok husustan bir tanesi de yüz şekilleridir. Bayanlar yüz şekillerine göre bere seçimi yapmaları gerekmektedir.

Bayanların Bere Seçimi

Bayanlar yüzlerinin karemi, dikdörtgen mi, oval mi gibi hususlara dikkat ederek tamamen bere seçimlerini yüz tiplerine ve şekillerine göre yapmaları gerekmektedir. Bayanların bere seçimlerinde dikkat etmesi gereken hususlardan bir diğeri ise kullanılacak berenin, giyilecek giysinin tarzına ve stiline göre de seçilmesinde büyük fayda vardır.

Eğer klasik model bazı tip kıyafetler giyiliyorsa berelerin klasik yani ressam bereleri gibi bereler takması daha ideal bir tercih olacaktır. Bu noktada bere desenli olabilir veya desensiz olabilir bu tamamen giyilen giysinin nitelikleri ile ilgilidir. Bereler taşlı olabilir, kaşe bere tipi olabilir ve daha pek çok modelde bere tipi oldukça ideal bir tercih olduğu gibi hoş bir görünü kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting