Büyük Beden Kadınların Stil Sırrı Yırtık Kot Pantolonlar

1960’ların sonuyla moda sektörüne damgasını vuran kot pantolonlar her dönem farklı modelleri, sağlamlığı ve her yerde giyilebilir olması ile günümüzde de hala vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında en üst sıradadır demek hiç de abartı olmayacaktır. 90’lı yıllarla modaya damgasını vuran asi ve özgür duruş 2000’ler ile birlikte bu kez karşımıza yine kot pantolonlarla birleştirilen sade, şık ama yine içinde gizli saklı bir asilik barındıran bir çizgiye evrildi. Hal böyle olunca, yırtık kot pantolonlar, düz bluz, kazak ya da tişörtler ile kombine edilmeye hatta topuklu botlar ya da stiletto ayakkabılar ile de günün her anında işte, okulda, özel davetlerde bile stil sahibi kadınların vazgeçilmezi oldu.

Modadaki bu eğilim elbette büyük bedene sahip olan kadınların da artık kot pantolon rahatlığını gündelik yaşamlarına dâhil etme ihtiyacını gündeme getirdi. Zira her ne kadar moda kadın bedenini otuz dört ila kırk iki bedene sınırlıyor olsa da kırk dört beden ve üzeri farklı yaş ve sosyal statüye sahip kadınların giyim özgürlüklerinin varlığı ancak moda sektörünün buna karşı yetersiz kalışı bir gerçek. İşte sektördeki bu yetersizliğe Byjulia, büyük beden yırtık ya da düz kot pantolon tasarımları ile yanıt vererek, büyük beden kadınların giyim tarzını kalıpların dışına taşıyor.

Yalnızca Byjulia’da üretilen büyük beden kot pantolonlar, özel kumaşları, dikişleri ve kalıpları ile büyük bedene sahip kadınların stillerini istedikleri gibi yansıtabilmelerine fırsat tanıyor. Byjulia’nın büyük beden yırtık kot pantolon koleksiyonu, bacak boyunu daha uzun ve biçimini daha ince ve sıkı gösteren kalıplarda hazırlanmış olduğundan dolayı özellikle genç yaşta olan ve modayı yakından takip edenlerin geç kalmadan keşfetmesi gereken bir koleksiyon. İspanyol paçadan dar ve düz paçaya farklı kesimlerde ve renklerde büyük beden kot pantolon çeşidine sahip olan Byjulia, kullandığı yumuşak ve esnek kumaşları ile de büyük beden kadınlara gündelik yaşamlarında büyük rahatlık sunuyor. Hal böyle olunca büyük beden yırtık kot pantolon için  çok da fazla gezmeye gerek kalmadı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting