Dilek Hanif Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Dilek Hanif sonbahar kış koleksiyonu ile kadını yeniden adlandırıyor. “Dilek Hanif” markası ile dünya moda evleri arasında yer alan ünlü moda tasarımcısı Dilek Hanif, 2012 sonbahar kış koleksiyonunda modern şehir kadınlarının stillerini baştan yaratıyor. Hazır giyim koleksiyonu beğenilere sunuluyor.

Tasarımları ve yaratıcı koleksiyonlarıyla Türkiye de fark yarattığı kadar Dünya’da da ünlü moda tasarımcılarının arasında yer alıyor. 2012 sonbahar kış koleksiyonu mağazalarda ki yerini aldı. Daima rafine, elegan ve dinamik tarzıyla fark yaratan Dilek Hanif’in tasarımları kadınsı ve sofistike çizgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Her yaşa ve her beğeniye hitap eden tarz modern olduğu kadar, klasik çizgilerle de sonbahar kış koleksiyonunda beklenilen ilgiyi üzerine topladı. 1960’ların süper modern tarzı ile klasik giyim anlayışını bir arada kullanabilen, zamanın moda ve stil ikonlarından esinlendi. Ağırlıklı olarak dar siluetlerle parçaları kısa ve yüksek belli pantolonların ön plana çıktığı kolaksiyon,1960’lı yılların diz altı elbiseleri ve farklı şekillerde yorumlanarak ceket ve mantolar ile şık kombinler oluşturmasına olanak sağlıyor. Gömlek, ceket etek ve yelek gibi tamamlayıcı parçalar ise bol yada dar bir Jean ile kombine edilerek gündüz işte, akşam ise kokteyle veya konsere gidebilecek rahatlıkla ve tarzda kullanılabilmektedir.

Siyah rengin hakim olduğu koleksiyon, altın ve gümüş rengi işlemeler ve kürk detaylarla tamamlanarak kadına hem zarif hem de şık bir görünüm kazandırıyor. Pelerin ve kabanların tamamladığı etekler, uçuşan şifonlar, zarif abiyeler ve şık detaylarla zenginleştirilen tulumlar kış sezonunun ne çıkan trendlerindendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting