En Yeni 2013 Bikini Modelleri

Havalar gittikçe ısınmaya başladı ve herkes tatile yavaştan çıkıyor. 2013 yaz tatili öğrenciler için Haziran`ın sonunda başladı. Tabi hal böyle olunca ailelerde çocukları ile birlikte tatile gidiyorlar. Her dönem olduğu gibi bu dönemde havalar sıcak. Havalar dedik ya ısınıyor artık diye. Bununla beraber hanımların yaz tatili planı yapma hazırlıkları şimdiden başlamış oldu. Bu yazımızda 2013`ün vazgeçilmezlerinden bayanlar için bikini modellerini sizlere tanıtacağız.

Tatil aylarında hanımlar, kendilerine oldukça iyi bakmak zorundalar. Çünkü giyecekleri bikini onları daha güzel yapacaktır. Haliyle kilosu fazla olan hanımlar hızlıca kilo vermek için diyet araştırmasına girmekteler. Bir yandan da bu yılın bikinilerinden en çok hangisinin kendi vücut yapısı ve zevkine uyacağını belirlemek için alışveriş mağazalarını altüst etmektedirler.

2013 yılında ki en güzel bikini modelleri`de çoktan çıktı. Ancak yeni modeller halen gelmeye devam ediyor. Victoria’s Secret, Zeki, Nelson gibi ünlü markalar bu yıl ki bikini, mayo ve mayokini modellerinin tanıtımını içleri ısıtan bir koleksiyonla podyumda yaparak bayanları şaşırttı. En çok şık ve spor çizgilerin bir arada bulunduğu modeller göze çarparken seksi modeller de gözden kaçmayanlar arasında yer alıyor. Neon renkler bu yılın modası haline geldi.

Sizlere galeri olarak derlediğimiz En Yeni 2013 Bikini Modelleri karşınızda ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting