Etek Modelleri

Etek modelleri modern şık kaliteli kumaşlardan ve kaliteli dikimden geçtiği sürece şık durmaması için bir neden yoktur.  Etek modelleri arasında trend olarak kullanılan ve birçok kadının tercih ettiği kot etekler bu yaz yine kadınların üzerinde sıklıkla göreceğiniz etek türleridir.

Kot eteklerde önden düğmeli veya fermuarlı olan modeller çok sık kullanılmaktadır. Daha dar veya daha bol olarak çeşitli modelleri bulunan etek modelleri arasında kot etekler bu sene en çok kullanılan etek modelleri arasında yerini alacaktır. Keten etekler yine en çok kullanılan diz altı veya diz üstü olarak tercih yapabileceğiniz boyutlarda üretilmiş olup kadınların yine çok kullandığı bir kumaş olan ketenden üretilmiştir. Penye etekler düzüşük bel kalın penyeden üretilmekte ve çeşitli üst giysilerle birlikte oldukça şık durmaktadır.

2013-renkli-mini-etek-modelleri-21

Kumaş etekler arasında da modern ve zevkli seçimler yerini almaktadır. Bel kısmı derili alt kısmı kumaş olan etekler yine en çok kullanılan etek modelleri arasında yerini almaktadır. Etek modelleri kategorisinde çeşitli birçok kaliteli marka kataloglarını hazırlamıştır. İstediğiniz seçimleri yapabilir isterseniz desenli isterseniz düz renklerde koton veya kot kumaş veya penye etek modelleri arasında size en çok yakışacak modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting