Etek Seçiminde İnce Bacaklı Bayanlar İçin Tüyolar

Etek seçimlerinde ince bacaklı bayanların yine dizin üzerinde olmayan, diz hizasında olan eteklerin tercih edilmesi oldukça faydalı olacaktır. Bunlar desen açısından oldukça serbest olabilir. Bacakların ince olması bayanlar için bir bakıma avantajdır. Çünkü desenlerdeki yoğunluk, ceplerdeki fazlalık ya da pikelilerdeki zenginlik gayet şık ve olabildiğince üzerinde işlenmiş bir etek etkisinde olacağından üst kısımda daha sade ürünlerin tercih edilmesi çok doğru bir karar olacaktır.

Daha ince bacaklı olup da daha düzgün hatlara sahip olmayan bayanların tercihinde etek boyları mutlak suretle kısa olmamalıdır. Bunlar daha çok diz hizasında olup, aksesuar olarak uzun çizmeler ile birlikte bütünlük elde edebilecekleri böylece hem kısa etek hem de bacak inceliğini kapayan çizmeler ile çok tamamlayıcı bir unsur olacaktır.

Çok uzun ayak bileklerine kadar tercih edilmemelidir. Çünkü hem bacaklı olup da daha uzun olmaları onları çok ince bir siluete sahip kılacağı için görüntü itibari ile birazcık doğallığın dışına çıkmış olacaklardır.

Topuklu ayakkabı giymek isteyen ince bacaklı bayanlar aynı zamanda kısa etek kullanmak istiyorlarsa etek boyunun dizin üstüne asla çıkmamasına dikkat etmelidir. Hatta beli yüksek olduğu tekdirde de buradaki şıklık beldeki inceliğe doğru vurgulanacağından çok daha şık ve hoş bir görünüm elde edeceklerdir. Bu şekilde doğru etek tercihinde bulunan ince bacaklı bayanlar güzel bir görünüm için büyük bir avantaj elde edeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting