İnce Bilekli Bayanların Ayakkabı Seçimleri Nasıl Olmalıdır

Ayak bilekleri ince olan bayanlar bu hoş özelliklerini ortaya çıkaracak şekilde giysi ve ayakkabı tercih ettikleri takdirde şıklıklarına şıklık katacaklardır. Misal olarak ayak bileği ince olan bayanlar kısa paça boyu olan bir pantolon ile beraber ayak dekoltesini gösterecek bir siretto ile oldukça uzun ve ince bileği vurgulayarak oldukça şık bir görünüm elde edilebilmektedir.

Bununla beraber misal olarak kapreden bir çapraz bant ile giyilecek bir sandalette çapraz banttan sonra gözleri ince bileğe çekeceği için oldukça şık bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Ayrıca ince bilekli bayanlarda tam bileğe gelmeden kampred olan bantlı bir siretto ile de oldukça hoş bir görüntü yakalanabilmektedir.

Bununla beraber tam bilek boylarını çepeçevre saran bantlardan veya bilekten bağcık ile sabitlenecek tarzda ayakkabılardan ince bilekli bayanların kaçınmaları gerekmektedir. Çünkü bilekleri oldukça ince olan bayanlarda en dara bile takılsa bir boşluk yaratacağından görüntüyü çok da hoş kılmayacaktır.

İnce bilekli bayanların vücutlarının bu özelliğini ön plana çıkaracak türde ayakkabı ve sandalet seçiminde bulunmaları şık görünümlerini kat ve kat güzelleştireceği için mutlak suretle ince bilekli bayanlar tarafından tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra ince bilekli bayanlar bileklerini ön plana çıkaracak türde ayakkabılar tercih ettikleri takdirde çok daha rahat bir ayakkabı kullanımına sahip olmaktadırlar ve ayaklarının ve bileklerinin rahat etmesine olanak sağlama şansını elde etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting