Sokak Modası Nedir?

Sokak Modası Modelleri

Moda nedir sorusu halen toplumların gündemini meşgul eden, sürekli olarak tanımlanmasına rağmen zamana ve duruma göre kendi tanımı bile değişen, …

Daha Fazlası →

Yaz Davetlerinde Ne Giyilir?

Henüz kış ayları devam ederken; birçoğunuzun şimdiden yaz davetleri için sabırsızlandığını biliyoruz. Peki geçen  sene tadı damağımızda kalan düğünlere, nişanlara, …

Daha Fazlası →

Yaz Kombinleri Nasıl Olmalı?

Yaz geldi ve yakın zamanda da bitecek. Lakin bu yaza damgasını vuran bazı renkler ve giysiler var. Sokaklara çıktığımızda insanların bu kavurucu sıcaklarla başa çıkmasına sağlayacak kıyafetlerin başında bol paçalı elbiselerimiz geliyor. Bol paçalı pantolonlar kadınlar için tam bir ferahlama havası katıyor. Bol paçalı pantolonları giydiğimizde üstümüzde bu kombine uyacak birkaç örnek vermek istiyorum.

Daha Fazlası →

2018 Kürk ve Blok Modası

2018 Kürk ve blok modası yeni sezonun en çok ilgi gören materyali olan kürkün renk blokları ile tasarlanarak birbiriyle uyumlu ve uyumsuz çizgileri ile koleksiyonlarda dikkat çekiyor.

2018 Kürk ve blok modası renk ve desen blokları trendini sürdürürken özellikle de kürklerde tasarlanan renkli ve desenli bloklar kendini podyumlarda göstermeye başladı. Bloklu yanı ar ayrı tasarlanmış renklerin bir parça üzerinde birleştirilmiş halini anlamına geliyor. Podyumda sergilenen birçok kumaşta blok eğilimi ortaya çıkıyor. Özelliklede bu sezon zor kumaşlar ve malzemeler olarak adlandırılan kürk ve deri parçalarda blok eğilimine şahit olacağız. Tasarımcılar bu sezon tek renk tasarımlarıyla kürkleri tasarladıkları gibi bloklu genelde uyumlu ve zıt renklerde dikkat çeken tasarımları bayanların birçok kıyafetinde kullanarak farklı bir bakış açısı sunmayı hedeflediklerini görmekteyiz.

Daha Fazlası →

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Bir genç kızın en büyük hayalidir, düğün gibi bir kuğu gibi düğün salonunda boy göstermek. Çocukluktan gelen bu halay ta ki evlenecekleri güne kadar devam eder. Genelde de genç kızlarımızın gelinlik hayallerinde hep belden aşağısı çok kabarık olan gelinlik modelleri vardır. Günümüzde Prenses gelinlik modeli olarak adlandırılan gelinlik modelleri aslında genç kızlarımızın çocukluktan bu yana hayallerini süsleyen gelinlik modellerinin ta kendisidir. Sizler için bizde önümüzde ki sezonun prenses gelinlik modellerini araştırdık.

Daha Fazlası →

2018 Kürk Kaban Modelleri

2018 Kürk kaban modelleri podyumlara sıcaklık, çekicilik, güzellik ve lüks görüntü kazandırırken bizleri ve ortamları ısıtacak gibi görünüyor.

Yeni sezon eğilimler içinde dikkat çeken lüks kumaşlar öne çıkarken özellikle deri ve kürk en çok göreceğiniz malzemelerden sadece ikisi diyebilir. Kürk aslında podyumda gerçek eğilimiyle değil duyarlı birçok moda tarafından da imitasyon tasarımlarıyla dikkat çekti. Toplum tarafından da olumlu bakılmayan gerçek kürk tasarımlarını aratmayan imitasyon kürk tasarımlarında renk, model çeşitliğini de arttırmış görünür. Kürk kaban tasarımlarında renkler, desenler, tarzları ve modeller bu sezon en konuşulan detaylarıyla eğilim yaratacak birçok detayı podyumlara taşımayı başardı. Birçok ünlü modacının koleksiyonunda rastladığım kürk kabanlarda renk yelpazesi bu sezonun şaşırtan canlı, klasik ve nötr renkleri içeriyor.

Daha Fazlası →

2018 Ekose Desen Modası

2018 Ekose desen modası yılların eskitemediği İskoç kumaşından esinlenen desenin bu yıla da damgasını vuracak kadar fazla kullanıldığı koleksiyonlarda hemen fark ediliyor.

2018 Ekose desen modası yıllar önce moda dünyasında hippiler ve grunge, rock tarzı gibi giyim stillerin vazgeçilmez kıyafet parçalarında yer almış önemli desenlerden biri olma özelliğini taşıyor. Bu kış tasarımcılar oldukça cesur davranarak ekoseyi koleksiyonlarında sadece dış giyim parçalarının basit stillerinde değil dış giyimin kaban tarzı önemli parçalarında kullandıklarına şahit olacağız. Birçok koleksiyonda ekose desen varlığını koyu renklerle, canlı ve pastel tonlar eşliğinde gösterirken ekose desenlerin göz yoran varlıları yerine yumuşak geçişli ekose tonlarını zıtlık ve uyum içinde renklerle harmanlayan tasarımcılar sezonun en şık parçalarını biz bayanlara sunuyorlar. Bu yıl kendini grunge ve rock tarzı giyim temalarında gösterecek olan ekosenin düz renk katmanlı giyim tarzlarıyla daha da tercih edilirliği konuşulacak.

Daha Fazlası →

2018 Bayramlık Elbise Modelleri

Hanımlar dikkat dikkat. Sizlere bugün yaklaşan bayram nedeni ile en güzel bayramda giyilebilecek elbiseleri sunacağız. Bayram günü yaklaşırken ( haftaya ) tercihinizi elbise giymekten yana kullanmayı düşünüyor iseniz aşağıdaki bayramlık elbise modellerini mutlaka incelemeniz gerekecek.

Daha Fazlası →