Moto 360 Hemen Tükendi

Posted on

Motorola firmasının giyilebilinir teknoloji alanına girmesiyle beraber ilk ürettiği model olan Moto 360 5 Eylül tarihinde kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Üzerinden tam olarak daha bir gün bile geçmemişken Moto 360 için yapılan tüm stokların tükendiği duyuruldu. Eğer bu akıllı saatlerden birini almak istiyorsanız ne yazık ki bir süre daha beklemeniz gerekecek gibi görünüyor.

5 Eylül tarihinde IFA 2014’de firma tarafından hem resmi tanıtımı yapılmış, hem de tanıtım yapıldığı esnada tüm dünyada satışa çıkartılmıştı. Hem kendi stoklarında hem de satıcılarının stoklarında kalmadığını ise Motorola firması kendi yaptığı resmi bir açıklama ile duyurdu. Akıllı bir saat için 250 doları gibi bir eder biçilmiş olan ürünün bu kadar kısa bir süre içerisinde tükenmesi hem bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı, hem de birçok kişi acaba bu saatler çok az sayıda mı üretildi diye düşündü. Aynı zamanda bu Motorola firmasının uyguladığı bir satış taktiği de olabilir, bununda altını çizmekte fayda var çünkü firma hala kaç adet ürettiğini ve satışa çıktığı gün kaç adet sattığını resmi olarak açıklamış durumda değil.

moto-360

Akıllı saatin ise bazı özellikleri şu şekildedir; kendini kablosuz olarak şarj edebilme özelliği bulunmaktadır. 1,56 inç ekrana sahip saatin ekranı Corning Gorilla Glass 3 ile tüm darbelere dayanıklı bir hale getirilmiştir. Cihazın toplam ağırlı ise kırk dokuz gramdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir