Moto X 299 Dolar’dan Satışa Çıktı

Posted on

Akıllı telefon pazarında ki artışını hızla sürdüren Motorola, yeni amiral gemileri ile pazarda başarılı olmaya çalışıyor. ABD kökenli olan Motorola, son dönemde ki sıkıntılarını bir kenarıya bırakıp yeniden pazarda ki başarılı günlerine geri dönmek istiyor. Fabrika kapatmalar ve faaliyet gösterdiği pazarları azaltmak gibi bir dizi küçülme hareketleri ile haberlerde yerini almış idi hatırlayacaksınız. Google, Motorola’yı satın aldıktan sonra beklenen yükseliş olmamış ve Levono’ya geçmişti.

2013 yılında, iki önemli model ile pazarda biraz olsun kıpırdama yaşadı. Moto X ve Moto G adında ki akıllı telefonlar ile kullanıcıların dikkatini çekmişti. Firmanın şimdiye kadar en fazla satan akıllı telefon modeli ise Moto G oldu.

moto-x

2014 yılında ki başarısı merak konusu olan Motorola, Moto G LTE ve Moto E modellerini duyurdu. Yeni amiral gemisi Moto X+1 üzerinde de çalışmalarına devam ederken, fiyatta iyileştirme çabaları içerisine girmiş durumda.

Daha önceleri Moto X modeli için dikkat çekici indirimler gerçekleştirmiş idi. Şimdi ise firma, Moto X için 125$ indirim gerçekleştirmiş durumda. 16GB modelini 299.99$, 32GB modelini 324.99$ ve 64GB modelini ise 374.99$ fiyatından satmaya başladı.

Motorolanın web sitesinden bu indirimden faydalanabileceğinizi unutmayın. “MBXISMOT” kupon kodunu kullanarak hemen indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. Bu fırsat ise 23 Temmuz tarihine kadar geçerli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir