Motorlu Tekne Yarışı 3D Android Oyunu

Posted on

Çoğumuzun hayatı boyunca gerçekleştiremeyeceği hayal ya da hayalleri vardır. Hayaller içinde ne kadar çok ebeveyniler varsa da, hayalleri en uç seviyede olanlar kuşkusuz çocuklardır.

Her geçen gün gelişen teknolojiyle insanlar birçok hayallerini arzularını isteklerini bu teknolojiler sayesinde yaşamaya başladılar. İnsanlar bu heyecanlarını bire bir yaşamasalar da günümüz bilgisayar teknolojisi ve günden güne de gelişen Android telefonlar sayesinde gerçeğini aratmayacak heyecanlar yaşıyor. Simülasyon oyunlarıyla hem yetişkinler hem de çocuklar birçok kategoride deneyimleriyle heyecan yaşıyorlar.  Dünyada en çok adrenalin ve heyecan yaratan oyunlar arasında kuşkusuz ki yarış oyunları geliyor.

İşte bu oyunlar artık bilgisayarımızdan cebimize kadar geldi.  Gerçeğini aratmayan görüntüleriyle Android Cihazlarınız için tasarlanan tam size göre bir oyun. Motorlu Tekne Yarışı 3D Android oyunu orijinalini aratmayan size gerçek yarış deneyimini yaşatacak. Çeşitli kulvarlar da birincilik için heyecanla yarışacaksınız. Yetişkinler ve çocuklar için evde, dolmuşta, durakta beklerken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

motorlu-tekne-yarışı

Oyunun birçok aşamaları ve bölümleri var. Bunları düzeyleri geçerek tamamlayabilirsiniz. Oyunun çabuk yarışma madunda kazanç sağlayarak teknenizi yenileyebilirsiniz. Oyunu oynamak oldukça rahat ve basit. Yapmanız gereken teknenizi sağa ve sola çevirmek. Bu nu da yapmak için telefonunuzu sağ ya da sola oynatmak yeterli olacaktır.

Hemen sizde Motorlu Tekne Yarışı 3D Android oyunu indirin ve gerçek yarış deneyimini yaşayarak bu heyecanı tadın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir