Motorola Android 4.4.4 Güncellemesi Başladı

Posted on

Motorola firması akıllı telefon teknolojisinde biraz geri kalsa da yine de harika bir giriş yaptı bu sektöre. Hızlı ilerleyen telefon sektörü Motorola’nın da girmesi ile birlikte aşırı derecede rekabet ortamı yaratmasına neden oldu. Bir çok kullanıcıya erişmek isteyen firma, yaptığı güncellemeler ile kullanıcıların daha fazla hoşuna gitmeye başladı. Gün içerisinde Twitter üzerinden yayınlanan Android 4.4.4 güncellemesi geleceği haberi ise kullanıcıları cezbetmiş durumda.

Bilindiği gibi daha önce Android 4.3.3 güncellemesini ilk kez Amerika’da başlatan Motorola şirketi, Android 4.4.4 güncellemesini de yakın bir zamanda tüm Avrupa ülkelerine dağıtma kararı aldığını açıkladı. Moto G, Moto E ve Moto X’in alacağı Android 4.4.4 güncellemesi 4.4.2’den yükseltilebilecek.

motorola-android-4.4.4

Gün içerisinde Hindistan’da Android KitKat 4.4.4 güncellemesinin başlatıldığını duyuran Motorola, önümüzdeki günlerde ise tüm dünya genelinde bu güncellemeyi başlatacağını da duyurdu. Bu güncelleme ile birlikte hata giderme ve güvenlik yamaları gibi problemler giderileceği de söyleniyor.

Bir diğer yandan Sony firması da Android 4.4.4 güncellemesini bu ay içerisinde yapmış idi. HTC ve Samsung firması da Temmuz sonuna doğru güncellemeyi dağıtması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir