Görkem Gür Eşik Albümü Çok Yakında

Görkem Gür‘ün albümü çok yakında müzik marketler’de yerini alacak. Pop – Rock tarzı Eşik albümü önümüzdeki günlerde dinleyiciler ile buluşacak. Bizde sabırsızlık ile bekliyoruz. Görkem Gür ; 1983 yılında Diyarbakır’da doğdu. 10 yaşında ailesiyle yerleştiği Mersin’de öğretmeninin hediye ettiği “Ezop Masalları” nın etkisiyle küçük hikayeler ve zamanla şiirler yazmaya başladı. İlkokulun son yılında katıldığı koroda şarkı söylemeye başladı.

Öğretmeninin zorla soktuğu şarkı yarışmasında okul birincisi olduğunda hediye edilen küçük siyah bir flüt hayatının anlamını ve hayallerini şekillendirdi. Belli dönemlerde şan dersi, klasik, akustik, elektro ve bas gitar dersleri aldı.. 2001 de Hacettepe Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı bölümü öğrenciliğiyle birlikte müzikal kariyerinin temellerinin atıldığı Şarap grubuyla tanışıklığı başladı. Bu süre içinde  başta Ankara olmak üzere, Türkiye’nin bazı illerinde düzenli programlar ve konserlerde sahne aldı.

Besteleri Roxy müzik günleri ve Rock’n Dark yarışmalarında finale kalan, evli ve bir çocuk annesi Görkem, 2012 Ütopya Müzik etiketli, söz ve müziği kendine ait 12 şarkıdan oluşan “Eşik” adlı albümüyle karşınızda.

Görkem Gür’ü https://www.facebook.com/gorkemgur.esik adresinden takip edebilirsiniz. Albümün Teaser’ını izliyoruz şimdi ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting